Erkek tenis: Çarşamba günkü Güney Bölümü playoff sonuçları

GÜNEY BÖLÜM ERKEK TENİSİ

AÇIK BÖLÜM

Çeyrek finaller, Cuma, 15:00

#1 Irvine Üniversitesi’nde #8 Loyola

#4 Palos Verdes’de #5 Woodbridge

6. Harvard-Westlake, 3. Yarımada’da

#7 Claremont, #2 Corona del Mar’da

BÖLÜM 1

İlk tur, Çarşamba

Beckman 12, Güneşli Tepeler 6

San Marcos 12, Mira Kosta 6

Arcadia 13, Villa Parkı 5

Brentwood 18, Simi Vadisi 0

Westlake 14, Kral 4

Anaheim Kanyonu 10, Redondo 8

Marina 14, San Clemente 4

Kanada 11, Santa Margarita 7

Etek 10, Batı Çiftliği 8

Los Osos 9, Flintridge Hazırlık 9 (Los Osos maçlarda kazanır, 86-69)

Hizmet 10, Dos Pueblos 8

Newbury Parkı 12, Aliso Niguel 6

Portola 16, Palmiye Çölü 2

İkinci tur, Cuma, 15:00

San Marcos, 1 numaralı Beckman’da

Brentwood, Arcadia’da

Westlake’deki Anaheim Kanyonu

#4 San Marino’daki yat limanı

# 3 Calabasas’ta La Canada

Oak Park’ta Etek

Los Osos’ta Servite

#2 Newbury Park’ta Portola

BÖLÜM 2

İlk tur, Çarşamba

Sage Tepesi 15, Capistrano Vadisi 3

Büyük Meşe 11, Alta Loma 7

Elmas Külçe 11, Sherman Oaks Notre Dame 7

Yorba LInda 14, Torrance 4

Ayala 14, Valensiya 4

Windward 12, Placentia Valensiya 6

Redlands 14, Temecula Vadisi 4

Huntington Sahili 11, Corona Yüzüncü Yıl 7

Royal 9, Walnut 9 (Royal oyunlarda kazanır, 81-70)

Truva 13, Crean Lutheran 5

Chaminade 11, Güney Torrance 7

Buckley 16, Hart 2

Burbank 9, West Torrance 9 (Burbank maçlarda kazanır, 70-64)

İkinci tur, Cuma, 15:00

# 1 Sage Hill’de Büyük Meşe

Diamond Bar’da Yorba Linda

Windward şirketinde Ayala

4. Redlands’deki Huntington Plajı

#3 Edison’da Kraliyet

Chaminade’de Truva

El Dorado’da Buckley

#2 JSerra’da Burbank

BÖLÜM 3

İlk tur, Çarşamba

Selvi 14, Ventura 4

Ridgecrest Burroughs 9, Rancho Mirage 9 (Burroughs maçlarda kazanır, skor açıklanmadı)

Nordhoff 9, Crescenta Valley 9 (Nordhoff maçları 72-67 kazandı)

St. Margaret’s 9, Long Beach Poly 9 (maçlarda berabere kaldı; St. Margaret’s eşitlik bozmalarda 10-8 kazandı)

Cate 10, Kavşak 8

Nehir Kenarı Poli 16, Etiwanda 2

Le Lycee 12, Maranatha 6

Whitney 11, Millikan 7

Corona Santiago 17, Narenciye Vadisi 1

Güney Pasadena 14, Arlington 4

Upland 9, Trabuco Hills 9 (Upland oyunlarda kazanır, 77-76)

Cerritos 18, La Quinta 0

Geffen 11, Foothill Tech 7

Murrieta Vadisi 12, Miras 6

Westminster La Quinta 12, Rowland 6

Tesoro 10, Burbank Burroughs 8

İkinci tur, Cuma, 15:00

Ridgecrest Burroughs’ta 1 Numaralı Selvi

St. Margaret, Nordhoff’ta

Cate’de Riverside Poly

4. Le Lycee’de Whitney

Güney Pasadena’da 3. Corona Santiago

Yaylada Cerritos

Murrieta Vadisi’ndeki Geffen

Westminster La Quinta 2. Tesoro’da

BÖLÜM 4

İlk tur, Çarşamba

Long Beach Wilson 15, Anaheim Fairmont 3

Yucca Vadisi 11, Redlands Doğu Vadisi 7

Thacher 13, Piskopos Montgomery 5

Batı Covina 10, Batı 8

El Segundo 17, Lancaster 1

Jurupa Vadisi 12, Serrano 6

Oakwood 13, Nehir Kenarı Notre Dame 3

Keppel 11, Köy Hristiyan 7

Fullerton 11, Webb 7

La Salle 12, Patriot 6

San Dimas 10, Arrowhead Christian 8

Brea Olinda 18, La Mirada 0

San Gabriel 17, Edgewood 1

Manolya 10, Rancho Alamitos 8

Warren 13, Montclair 5

La Serna 14, Carpinteria 4

İkinci tur, Cuma, 15:00

Yucca Valley’de 1 Numaralı Long Beach Wilson

Thacher’da West Covina

Jurupa Vadisi’ndeki El Segundo

#4 Oakwood’da Keppel

Fullerton’daki La Salle

San Dimas’ta Brea Olinda

San Gabriel’de Manolya

#2 La Serna’da Warren

BÖLÜM 5

İlk tur, Çarşamba

Arroyo 13, Indian Springs 5

Paloma Vadisi 14, Narenciye Tepesi 4

Schurr 14, Çin 4

Malibu 10, Kuzey Manzarası 8

Vista del Lago 10, Costa Mesa 8

Bahçe Korusu Santiago 12, Sierra Vista 6

Arroyo Vadisi 15, Kaliforniya 3

Segerstrom 14, Barstow 4

Villanova Hazırlık 13, Garey 5

El Monte 13, Jurupa Tepeleri 5

Hillcrest 11, Turuncu Vista 7

Silverado 13, Özgürlük 5

Kuvars Tepesi 18, St. Monica 0

Whittier 14, İşçi 4

Hemet 14, Rosemead 4

Garden Grove 15, Indio 3

İkinci tur, Cuma, 15:00

Paloma Valley’de 1 Numaralı Arroyo

Schurr’daki Malibu

Garden Grove Santiago’daki Vista del Lago

4. Arroyo Vadisi’nde Segerstrom

#3 El Monte’de Villanova Hazırlık

Hillcrest’te Silverado

Whittier’deki Kuvars Tepesi

#2 Hemet’teki Bahçe Korusu

NOTLAR: Çeyrek finaller (Böl. 1-5), Pazartesi, 15:00; yarı finaller (tüm bölümler), 10 Mayıs, 15:00 Şampiyonalar, 12 Mayıs Claremont Club’da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com