Lise basketbolu: Güney Bölgesi play-off eşleşmeleri

ERKEKLER

GÜNEY BÖLÜM

AÇIK BÖLÜM

Cuma, 19.00

Havuz A – #1 Harvard-Westlake’te #8 Corona Yüzüncü Yılı, #4 St. John Bosco’da #5 Sierra Kanyonu. Havuz B — #7 JSerra, #2 Eastvale Roosevelt, #6 St. Piux X-St. Matthias #3 Mater Dei’de

13 Şubat 19:00

Havuz A – #1 Harvard-Westlake’te #5 Sierra Kanyonu, #4 St. John Bosco’da #8 Corona Centennial. Havuz B — #6 St. Piux X-St. Matthias, #2 Eastvale Roosevelt’te, #7 JSerra, #3 Mater Dei’de

16 Şubat 19:00

Havuz A – #1 Harvard-Westlake’te #4 St. John Bosco, #5 Sierra Kanyonunda #8 Corona Centennial. Havuz B — #2 Eastvale Roosevelt’te #3 Mater Dei, #6 St. Piux X-St.’de #7 JSerra. Matthias

NOT: Şampiyona, 23 Şubat’ta Cal Baptist’te (Riverside)

1. BÖLÜM

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Crean Lutheran’da Sherman Oaks Notre Dame; Fairmont Hazırlık’ta Riverside Poly; Edison, West Ranch’te; Oxnard’da Santa Margarita; Etiwanda’da Köy Hıristiyanı; Rancho Verde’de ceviz; Foothill’de Brentwood; Redondo Birliği, hoşçakal; Damien, hoşçakal; Rancho Christian’daki Kavşak; St. Bernard’da Mira Costa; La Mirada, hoşça kal; Los Alamitos, hoşçakal; Anaheim Kanyonu’ndaki Rancho Cucamonga; Newport Beach Pacifica Christian’daki St. Francis; Rüzgarlı, hoşçakal.

BÖLÜM 2AA

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Crespi’de Maranatha; Oakwood’da Büyük Meşe; Linfield Christian Dana Tepeleri; Thousand Oaks’ta Riverside King; Vista Murrieta’daki Culver City; Aquinas’taki San Juan Tepeleri; Diamond Bar Meşe Parkı; Rolling Hills Hazırlık Okulu’nda Mayfair; Miras Hıristiyan, güle güle; Shalhevet’teki Calabasas; Providence’daki Çeşme Vadisi; Trabuco Tepeleri’ndeki Crescenta Vadisi; St. Anthony’de Sonora; La Serna’da Loyola; Saugus’ta Cerritos Vadisi Hristiyanı; Campbell Hall’daki Simi Vadisi.

BÖLÜM 2A

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Pasadena’da Palos Verdes; Los Altos’ta Piskopos Amat; Flintridge Hazırlık Okulu’ndaki San Gabriel Akademisi; Adelanto’da Lakewood; Marina’daki Beverly Hills; Temescal Kanyonu’ndaki Glendora; Knight’ta Oak Hills; Cypress’te Beaumont; Long Beach Poly’de La Canada; Redlands Doğu Vadisi’ndeki Yayla; San Dimas’ta Chaminade; Murrieta Vadisi’ndeki Newport Limanı; Aliso Niguel’de Corona del Mar; Palm Springs’te Ayala; Valencia Paraclete’de; Westlake’teki Santa Monica.

BÖLÜM 3AA

İlk tur, Çarşamba, 19.00

La Habra’da Yorba Linda; Ürdün Keppel’de; Oaks Christian’daki Canyon Country Kanyonu; Wiseburn DaVinci’deki Sage Hill; St. Margaret Pilibo’da; Camarillo’daki Artesia; Hillcrest’teki Büyük Teras; Hesperia’da Long Beach Wilson; Indio’da Serra; Leuzinger’de Schurr; Truva Özgürlük’te; Arcadia Zirvede; St. Bonaventure’da Inglewood; Bonita’da Tustin; Palm Desert’ta Vadi Manzarası; Güney Pasadena’daki Sunny Hills.

BÖLÜM 3A

İlk tur, Çarşamba, 19.00

San Clemente, hoşça kal; Santa Ana Calvary Şapeli’nde Cate; Santa Barbara’daki Bakış Açısı; St. Monica Hazırlık Okulu’nda Batı Torrance; Gahr’daki Hu tington Plajı; Woodbridge’deki Rowland; Arrowhead Christian’daki Elhamra; Bosco Tech, güle güle; Lynwood’da Warren; El Dorado’da Hart; Faith Baptist’te Blair; Kuzey Torrance’ta San Marcos; Indian Springs’te San Marino; Arlington’da Alemany; Riverside Bethel Christian’daki Yucaipa; Northwood, Quartz Tepesi’nde.

BÖLÜM 4AA

Joker kart turu, Salı, 19:00

A – Victor Valley’deki Littlerock.

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Wild Card A kazananı; Chino’da Nehir Kenarı Hazırlığı; Gabrielino’da Pasadena Poly; Milken Topluluğu’nda Whitney; Workman’da Lakeside; Santa Maria Valley Christian’daki Yeshiva; Santa Rosa Akademisi’nden Brea Olinda; Costa Mesa’daki Burbank Burroughs; Cerritos’taki Jurupa Vadisi; Fontana’daki Yucca Vadisi; Sierra Vista’daki Newbury Park Adventistleri; Canyon Springs’teki Yayla; Torah Vadisi’ndeki Jurupa Tepeleri; Diamond Ranch’teki CAMS; Don Lugo’da Orange Vista; Western Christian’da Segerstrom.

BÖLÜM 4A

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Santa Paula’daki Glendale; Midland’da Irvine; Hillcrest Christian’da Edgewood; San Luis Obispo Classical’deki St. Monica Akademisi; Hesperia Christian’da Mary Star; Desert Chr Akademisi’nde Rancho Mirage; Kaliforniya’da Twentynine Palms; CSDR’de Norte Vista; Western’de Northview.

BÖLÜM 5AA

İlk tur, Çarşamba, 19.00

El Segundo’da Fillmore; San Jacinto’da Tarbut V’Torah; Redlands Adventistindeki Trinity Klasik Akademisi; Westminster’da Wildwood; Savanna’da Hoover; Çöl Şapeli’ndeki San Bernardino; Temecula Hazırlığında Santa Fe; Buckley’de Bloomington; Godinez’de Marshall; Granite Hills’deki Miras; Silver Valley’de Montclair; Cal Lutheran’da Kastaik; Calvary Baptist’teki Geffen Akademisi; Güney El Monte’de Ventura; Kanal Adaları’nda Çevre Hıristiyanı; Dunn’daki Kıyı Hıristiyanı.

BÖLÜM 5A

Joker kart turu, Salı, 19:00

A – River Springs Magnolia’daki San Fernando VI; B – Coachella Vadisi’ndeki Victor Valley Chrisitan; C — Packaginghouse Christian’dan Büyükelçi Christian; D – Magnolia Science’daki Güneybatı Akademisi; E – Noli Indian’taki Palmdale Havacılık ve Uzay Akademisi; F — Acaciawood Akademisi’ndeki Glendale Adventisti; G – River Springs’teki St. Lestonnac.

İlk tur, Çarşamba, 19.00

Ontario’daki Batı Vadisi; Samueli Akademisi’nde ACE; Avalon’da Anaheim; Colton’da Rancho Alamitos; Los Amigos’ta Wild Card A kazananı; Palm Valley’de Wild Card B kazananı; Carpinteria’da Laguna blanca; Firebaugh’da Arroyo; Big Bear’da Wild Card C kazananı; Sequoyah’daki Beacon Tepesi; Southlands Christian’da Foothill Tech; Downey Calvary Şapeli’ndeki Serrano; Wildcard D kazananı
Excelsior Şartı; La Puente’de Wildcard E; Nogales’te joker kart kazananı F; Riverside Notre Dame’da joker kart kazananı G.

NOTLAR: İkinci tur maçları, 9 Şubat; Çeyrek finaller, 13 Şubat; Yarı Finaller, 16 Şubat; Finaller, 23 veya 24 Şubat.

KIZLAR

GÜNEY BÖLÜM

AÇIK BÖLÜM

Cumartesi, 19.00

Havuz A – #1 Sierra Canyon’da #8 Orangewood Acadmey, #4 Mater Dei’de #5 Sage Hill

Havuz B — #2 Etiwanda’da #7 Corona Yüzüncü Yılı, #3 Ontario Christian’da #6 Piskopos Montgomery

14 Şubat 19:00

Havuz A – #1 Sierra Kanyonunda #5 Sage Tepesi, #4 Mater Dei’de #8 Orangewood Akademisi

Havuz B — 6. Piskopos Montgomery, 2. Etiwanda’da, 7. Corona Centennial, 3. Ontario Christian’da

17 Şubat 19:00

Havuz A – #1 Sierra Kanyonu’nda #4 Mater Dei, #5 Sage Hill’de #8 Orangewood Akademisi

Havuz B — 2. Etiwanda’da 3. Ontario Hristiyanı, 6. Piskopos Montgomery’de 7. Corona Yüzüncü Yılı

NOT: Şampiyona, 23 Şubat’ta Cal Baptist’te (Riverside)

1. BÖLÜM

İlk tur Perşembe, 19.00

Brentwood, hoşçakal; Crescenta Vadisi’ndeki Nehir Kenarı Kralı; Lynwood’daki Culver City; Esperanza’da Vadi Manzarası; San Dimas’ta La Salle; Village Christian’da Oxnard; Long Beach Poly’de Chaminade; Orange Lutheran’daki Canyon Country Kanyonu; Corona Santiago’da Selvi; San Juan Tepeleri’nde Tesbih; Leuzinger’da Marlborough; Kuzey Torrance, hoşçakal; Redondo Union’da Sonora; Paramount’ta Portola; Hart’ta Harvard-Westlake; Windward’da Vista Murrieta.

BÖLÜM 2AA

İlk tur Perşembe, 19.00

Moreno Vadisi’ndeki Woodbridge; Shalhevet’te Bonita; San Clemente’de El Dorado; Rancho Christian’daki St. Mary Akademisi; Buena Park’ta Riverside Poly; Westlake’te Los Osos; Rialto’da Eastvale Roosevelt; Beaumont’ta Fairmont Hazırlığı; Büyük Meşe’deki St. Anthony; Crean Lutheran’da Batı Torrance; Claremont’ta Los Altos; Ventura’da Camarillo; Flintridge Hazırlık Okulu’ndaki Calabasas; Güney Pasadena’da Glendora; Keppel’de Downey; Bisohp Amat’ta Mira Costa.

BÖLÜM 2A

İlk tur Perşembe, 19.00

Louisville’deki Campbell Hall; Whitney, Santa Ana Calvary Şapeli’nde; Rolling Hills Hazırlık Okulu’nda Newport Beach Pacifica Christian; Chino’da Corona del Mar; Gölge Tepeleri’ndeki Hesperia; Diamond Bar’da Eisenhower; Highland’deki Güney Torrance; Trinity Classic Academy’de Sherman Oaks Notre Dame; Buena’daki Kutsal Şehitler; Yucaipa’da Santa Margarita; Burbank Burroughs’taki Paloma Vadisi; Yucca Vadisi’ndeki Aquinas; Los Alamitos’ta öncü; Beckman’daki Murrieta Vadisi; Sunny Hills’te Xavier Hazırlığı; Lakewood’daki Kuzey manzarası.

BÖLÜM 3AA

İlk tur Perşembe, 19.00

Oak Park, hoşçakal; La Canada’da Valensiya; Glendale Zirvede; Silverado, hoşçakal; Irvine’de Saugus; Burbank Burroughs’ta Placentia Valencia; Piskopos Diego Burbank Providence; Notre Dame Akademisi’nde Torrance; Anaheim, hoşça kal; Temescal Kanyonundaki Temple City; Cantwell Sacred Heart’taki Çeşme Vadisi; Foothill Tech’teki Kavşak; Oak Hills’te El Toro; Bell Gardens’ta La Habra; Cerritos’ta Yorba Linda; Dos Pueblos ve Ceviz.

BÖLÜM 3A

İlk tur Perşembe, 19.00

Desert Christian Academy’de JSerra; Segerstrom’daki Huntington Plajı; Heritage’da Twentynine Palms; Oakwood’da Gardena Serra; Dana Tepeleri’ndeki Cajon; Kaliforniya’da Arrowhead Christian; Gabrielino’daki Simi Vadisi; Villa Park’taki Victor Vadisi; Mayfair’de Ürdün; Rio Hondo Hazırlık La Serna; Godinez’de Şövalye; St. Monica Hazırlık Okulu’ndaki Miras Hıristiyan; San Jacinto’da La Quinta; Cal Lutheran’da Whittier; Garey’de Millikan; Aliso Niguel, St. Margaret’ta.

BÖLÜM 4AA

İlk tur Perşembe, 19.00

Garden Grove Santiago’da Rancho Cucamonga; St. Bonaventure’da Riverside Poly; Fontana’daki Temecula Vadisi; San Bernardino’da
Montclair; Ramona Manastırı’ndaki Coachella Vadisi; Beverly Hills’teki Milken Topluluğu; Santa Maria Valley Christian’da San Marino; Gahr, Santa Paula’da; Canyon Springs’teki Garden Grove Pacifica; Geffen Akademisi’nde Pasadena; Loma Linda Akademisi’nde South Hills; Edgewood’daki Newbury Parkı; Yeshiva’da Corona; Marshall’da Lancaster; Marina’daki Norwalk; Anaheim Kanyonu’ndaki Avalon.

BÖLÜM 4A

İlk tur Perşembe, 19.00

Newbury Park Adventistinde Palos Verdes; AGBU’da Rosemean; Chaffey’deki St. Genevieve; Nordhoff’taki Diamond Çiftliği; Faith Baptist’te Lekesiz Kalp; Riverside Prep’te Palm Desert; Coastal Christian’da Lakewood St. Joseph; Patriot’taki Batı Çiftliği; Eastside’da Schurr; Packaginghouse Christian, hoşçakal; Birleşik Hıristiyan Akademisi’nde Apple Vadisi; Ramona, hoşça kal; Tahquitz’deki San Gorgonio; Hesperia Christian, hoşçakal; Redlands Adventitst’te Manolya; Malibu, Whittier Christian’da.

BÖLÜM 5AA

Joker kart turu, Salı, 19:00

A – Arroyo’daki Nuview Köprüsü; B – Westminster La Quinta’daki Santa Ana; C — Kobalt’taki Nogales.

İlk tur Perşembe, 19.00

Savanna’da Nehir Kenarı Notre Dame; Thacher’da Estancia; Webb’de Çevre Hıristiyanı; Elsinore’da Katella; Loara’da Wild Card A kazananı; Duarte’de Hillcrest Christian; Mesrobyan’daki Kutsal Kalp; Adelanto’da Miller; La Mirada’da Orange Vista; Sierra Vista’da Özgürlük; Lucerne Vadisi’ndeki Santa Rosa Akademisi; Indian Springs’te Wild Card B kazananı; Colton’da Wild Card C kazananı; Desert Hot Springs’te Mesa Grande; San Gabriel Akademisi’nde Carpinteria; Bethel Christian’daki Büyük Teras.

BÖLÜM 5A

İlk tur Perşembe, 19.00

Le Lycee’deki Antilop Vadisi; Ganesha’da Bloomington; Southlands Christian, hoşçakal; Compton Early College’da Hawthorne MSA; Sherman Indian’ta Manolya Bilimi; Excelsior Şartı, güle güle; Yeni Hasat Hıristiyanı, güle güle; Glendale Adventistinden Vasquez; Silver Valley’de Hamilton; Samueli Akademisi, güle güle; Temecula Hazırlığı, hoşçakal; Lancaster Desert Christian’daki Uluslararası Okul; Morningside’da CAMS; Norte Vista’daki River Springs; La Reina, hoşça kal; St.Pius X-St.Matthias, hoşçakal

NOTLAR: İkinci tur maçları, 10 Şubat; Çeyrek finaller, 14 Şubat; Yarı Finaller, 17 Şubat; Finaller, 23 veya 24 Şubat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com