Lise basketbolu: Şehir Bölümü play-off eşleşmeleri

ERKEKLER

AÇIK BÖLÜM

Çeyrek finaller, Cuma, 19.00

8 Numaralı Los Angeles CES, 1 Numaralı Cleveland'da; No. 5 Chatsworth, No. 4 Westchester'da; 6 Numaralı Grant, 3 Numaralı Birmingham'da; No.7 Palisades, No.2 King/Drew.

BÖLÜM I

İlk tur, Çarşamba, 16.00

1 Nolu Washington Hazırlık, güle güle; No. 9 El Camino Real, No. 8 Eagle Rock'ta; No. 13 Narbonne, No. 4 Fairfax'ta; No. 12 Kennedy, No. 5 Gardena'da; No. 14 Taft, No. 3 Venedik; No. 11 Rancho Dominguez, No. 6 Crenshaw'da; 7 Numaralı San Pedro'da 10 Numaralı Hamilton; 2 numara Granada Hills, hoşçakal.

BÖLÜM II

İlk tur, Çarşamba, 16.00

16 Numaralı Los Angeles'ta 17 Numaralı Marshall; No. 20 Roybal, No. 13 Güney Kapısı'nda; No. 18 Sherman Oaks CES, No. 15 Güneydoğu; No. 19 Northridge Akademisi, No. 14 Dorsey.

İkinci tur, Cuma, 19.00

1 Numaralı Garfield'da Marshall-Los Angeles galibi; No. 9 Bravo, No. 8 Sylmar; 4 Nolu Sun Valley Poly'de Roybal-Güney Kapısı kazananı; 5 Nolu Arleta'daki 12 Nolu Üniversite; 10 Numara Kuzey Hollywood, 7 Numara Roosevelt; Manüel Sanatlarda 2. sırada Sherman Oaks CES-Güney Doğu kazananı.

BÖLÜM III

İlk tur, Çarşamba, 16.00

No. 17 Canoga Park, No. 16 Üniversite Hazırlığında; No. 20 Foshay, No. 13 Hawkins; 15 Nolu West Adams'taki 18 No'lu Ortaokul; 19 Numaralı Liman Öğretmeni, No. 14 Larchmont'ta.

İkinci tur, Cuma, 19.00

Canoga Park-Üniversite Hazırlık Birinciliği Ürdün'de 1 numara; No. 9 Lincoln, No. 8 Fremont'ta; 4. Sotomayer'de Foshay-Hawkins kazananı; No. 12 New West Charter, No. 5 Animo Venedik; 3. Franklin'de Liman Öğretmeni-Larchmont kazananı; 6 Numaralı Downtown Magnets'te 11 Numaralı Yasaklama; 7 Nolu Huntington Park'taki 10 Nolu Valley Akademisi; Orta Kolej-West Adams, Carson'da 2 numarada birinci oldu.

BÖLÜM IV

İlk tur, Çarşamba, 16.00

17 Numaralı Valor Akademisi, 16 Numaralı Animo Robinson; No. 20 WISH Academy, No. 13 Maywood CES; 15 No'lu Neuwirth Liderlik Akademisi'nde 18 No'lu Smidt Tech; No. 19 Stern, No. 14 Maywood.

İkinci tur, Cuma, 19.00

Valor Academy-Animo Robinson, Bernstein'da 1 Numaralı kazanan; No. 9 Locke, No. 8 East Valley'de; No. 12 Rivera Öğrenim Kompleksi, No. 5 Triumph'ta; WISH Academy-Maywood CES kazananı 4. sırada Wilson; Matematik ve Bilim Hazırlık Sınıfında 3. sırada Stern-Maywood kazananı; No. 11 Monroe, No. 6 Contreras'ta; 10 Numaralı Reseda, 7 Numaralı Dymally; 2. Bell'de Smidt Tech-Neuwirth kazananı.

BÖLÜM V

İlk tur, Çarşamba, 16.00

No. 17 Camino Nuevo, No. 16 Animo Pat Brown; Los Angeles'ın 13 No'lu Okulunda 20 Numaralı Keşif; No. 18 Academia Avance, No. 15 Rise Kohyang; 19 USC Hibrit, No. 14 CHAMPS'ta.

İkinci tur, Cuma, 19.00

Yeni Tasarımlar Üniversite Parkı'nda 1 Numaralı Camino Nuevo-Animo Pat Brown kazananı; No. 9 Alliance Marine, No. 8 Collins'te; No. 12 Animo Watts, No. 5 Ortopedik; Discovery-School of LA kazananı, USC-MAE'de 4. sırada; Horace Mann UCLA'da 3. sırada USC Hybrid-CHAMPS kazananı; No. 11 Animo Ralph Bunche, No. 6 Belmont'ta; No. 10 East College Hazırlık No. 7 Sun Valley Magnet; Academia Avance-Rise Kohyang, Angelou'da 2. sırada birinci oldu.

KIZLAR

AÇIK BÖLÜM

Çeyrek finaller, Cumartesi, 19.00

No. 8 Crenshaw, No. 1 Birmingham'da; 4 No'lu King/Drew'daki 5 numaralı Palisades; 6 No'lu Granada Hills, 3 No'lu Hamilton; No.7 El Camino Real, No.2 Westchester'da.

BÖLÜM I

İlk tur, Perşembe, 16.00

No. 9 San Fernando, No. 8 San Pedro; 5 No'lu Arleta'daki 12 No'lu Güney Kapısı; 11 Numaralı Narbonne, 6 Numaralı Garfield; Verdugo Hills No. 7'de 10 No.lu Taft.

İkinci tur, Cumartesi, 19.00

1 Numaralı Chatsworth'ta San Fernando-San Pedro kazananı; Los Angeles CES'te 4. sırada South Gate-Arleta galibi; 3 Numaralı Eagle Rock'ta Narbonne-Garfield galibi; Sun Valley Poly'de 2. sırada Taft-Verdugo Hills galibi.

BÖLÜM II

İlk tur, Perşembe, 16.00

No 17 West Adams, No. 16 Venedik'te; 20 Numaralı Sherman Oaks CES, 13 Numaralı Wilson; No. 19 Maywood CES, No. 14 Marshall; No. 18 Huntington Park, No. 15 Bravo.

İkinci tur, Cumartesi, 19.00

1 Numaralı Kennedy'de West Adams-Venedik galibi; 9 Nolu Northridge Akademisi, 8 Nolu Liman Öğretmeni; No. 12 Legacy, No. 5 Sylmar'da; Sherman Oaks CES-Wilson Washington Prep'te 4. sırada kazanan; Maywood CES-Marshall 3. Van Nuys birincisi; 11 Numaralı Hollywood, 6 Numaralı Carson'da; No. 10 Santee, No. 7 Franklin'de; Cleveland'da 2 numarada Huntington Park-Bravo galibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com