Lise beyzbolu: Çarşamba günkü Güney Bölümü playoff sonuçları

BEYZBOL

GÜNEY BÖLÜM

BÖLÜM 1

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

Hart, #1 Sherman Oaks Notre Dame’da

Bonita 11, Arcadia 2 (Çarşamba)

San Dimas 3, El Dorado 2 (Çarşamba)

Rancho Cucamonga, Corona’da, 16:00

Cypress’te Mira Costa

Bishop Amat’ta Sierra Kanyonu

Capistrano Vadisi, Etiwanda’da, CUMA

#4 Yucaipa’da JSerra

#3 Huntington Beach 3, Warren 2 (Çarşamba)

Villa Park’ta Damien

Orange Lutheran 8, Arlington 3 (Çarşamba)

Palos Verdes’te Harvard-Westlake

Ayala, Glenn’de La Mirada’ya Karşı

Torrance’daki Garden Grove Pacifica

Millikan vs. Maranatha, Robinson Field/Brookside Park’ta (Pasadena), 18:00

# 2 Santa Margarita’daki etek

BÖLÜM 2

Joker kart oyunları, Çarşamba

Moorpark 6, Dos Pueblos 0

Narenciye Vadisi 4, Northview 3

Lakewood 2, Burbank Burroughs 1

Büyük Meşe 7, Monrovia 0

Birinci tur, Cuma, 15:15

# 1 Aquinas’ta Moorpark

Capistrano Valley Christian’daki Temecula Vadisi

Ocean View’da Crescenta Vadisi

Kuvars Tepesi’ndeki Narenciye Vadisi

Grace Brethren şirketinde Crespi

Simi Vadisi’nde Batı Torrance

Kaiser’de Corona Santiago

Oaks Christian #4 Mater Dei’de

# 3 Gahr’da Newport Limanı

Fullerton’daki Çeşme Vadisi

Calabasas’ta Norco

Vista Murrieta’daki Lakewood

West Ranch’te Kraliyet

Tesoro’daki Paloma Vadisi

Woodbridge’de Charter Oak

# 2 South Hills’de Büyük Meşe

BÖLÜM 3

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

#1 La Serna 6, Long Beach Wilson 0 (Çarşamba)

Buena’da ceviz

Redondo’daki Newbury Parkı

Aliso Niguel’de Dana Hills

Yorba Linda 6, Corona Centennial 2 (Çarşamba)

Edison’daki Temescal Kanyonu

La Salle, Flintridge Prep ile Glendale Spor Kompleksi’nde, Cuma

Beckman vs. #4 Long Beach Poly, Long Beach CC’de, 16:00

#3 San Marcos’ta Kaliforniya

Tahquitz 14, Gardena Serra 13 (Çarşamba)

Palm Desert’ta Segerstrom

Redlands East Valley 3, Zirve 1 (Çarşamba)

Riverside Poly 8, Sonora 3 (Çarşamba)

Highland’da Güney Torrance

Cerritos’ta San Clemente

Westlake 2. Valencia’da

BÖLÜM 4

Birinci tur, Cuma, aksi belirtilmedikçe 15:15

Pasadena Poly’de 1 numaralı Crean Lutheran, 15:30

Nogales’te Los Altos

El Rancho’da Chino

Elsinore’daki Burbank

Orange’da Arrowhead Christian

Sultana’daki Laguna Tepeleri

Adelanto’daki Chaparral

#4 La Habra’da Malibu

St. Bonaventure, #3 Northwood’da, 15:45

Oak Hills’deki Anaheim Kanyonu

Narenciye Tepesi’nde Vadi Manzarası

Barstow’daki Glendora

Güney Pasadena’daki Santa Barbara

Brea Olinda’da Ramona

El Segundo, Don Lugo’da

Hemet #2 Linfield Christian’da

BÖLÜM 5

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

1. Piskopos Montgomery, güle güle

Oxnard, Santa Paula’da, CUMA

La Palma Kennedy, Montebello’da, 15:30

Pasadena Marshall 8, Anaheim 1 (Çarşamba)

Windward’daki Hillcrest

Santa Ana Calvary Şapeli 3, Yüzyıl 1 (Çarşamba)

Pasadena 10, de Toledo 0 (Çarşamba)

# 4 Apple Vadisi’nde Victor Vadisi

Milken’de 3. Yarımada

Katella 5, Whittier Christian 4 (Çarşamba)

Colton’da Özgürlük

Estancia 11, Salesian 1 (Çarşamba)

Savanna’da Riverside North

St. Anthony’de Schurr

Sylmar Independent Baseball League’de Ontario, Village Christian’a Karşı

Carter, #2 Shadow Hills’de, 18:30

BÖLÜM 6

Joker kart oyunları, Çarşamba

Rialto 9, Batı Hristiyan 2

Paramount 8, Vasquez 5

Costa Mesa 14, Çöl Serabı 0

Castaic 3, Excelsior 2

Lancaster 11, Bahçe Korusu Santiago 4

Arroyo 3, Sierra Vista 2

Hint 8, Miller 7

Xavier Hazırlık 7, Rancho Verde 3

Burbank Providence 7, Aziz Monica 2

Birinci tur, Cuma, 15:15

Rialto, #1 Bloomington’da

Loara’da Paramount

Riverside Prep’te Orange Vista

Hart Küçükler Ligi’nde (Santa Clarita) Costa Mesa Trinity Classical’e Karşı

Oxford Academy’de Castaic

Jurupa Vadisi’ndeki Lancaster

Riverside Notre Dame’daki Garey

#4 Mayfair’de Gabrielino

3 numaralı Norwalk’ta Arroyo

Carpinteria, Duntley Park’ta (Lancaster) Lancaster Desert Christian’a Karşı

Lakeside’da Hint

Hesperia Christian’da Temecula Hazırlık

San Marino’da Xavier Hazırlık

Alhambra’da Beverly Hills

Dunn’daki Los Amigos

# 2 Campbell Hall’da Burbank Providence

BÖLÜM 7

Joker kart oyunları, Çarşamba

Güney El Monte 2, Bosco Tech 0

Fillmore 5, Gladstone 2

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

Güney El Monte, Garey’de 1 Numaralı Ganesha’ya Karşı, 18:00

Mesa Grande’de Coachella Vadisi, 16:00

Santa Maria Valley Christian, Newbury Park Adventist’te

Fontana’da Kariyer ve Keşif Akademisi

Thacher, Leuzinger’e karşı Hawthorne’da, CUMA

Cornerstone Christian 17, California Lutheran 1 (Çarşamba)

Nuview Köprüsü’ndeki Littlerock

#4 Brentwood, Santa Monica’da New Roads’a Karşı, 16:30

# 3 Banning’de Santa Rosa Akademisi

Edgewood, San Bernardino’da

Cobalt’ta Cantwell-Kutsal Kalp

Oakwood vs. United Christian, Epicenter South Field’da (Rancho Cucamonga), CUMA, 14:30

Sahil Birliği’nde Newport Beach Pacifica Christian

Artesia, Villanova Hazırlık Okulu’nda, CUMA

Anza Hamilton, Darby Park’ta (Inglewood) Animo Liderliğine Karşı, 14:00

# 2 St. Genevieve’de Fillmore

NOTLAR: Tüm gruplarda ikinci tur, Salı, 15:15; çeyrek finaller, 12 Mayıs 15:15; yarı finaller, 16 Mayıs, 15:15 Şampiyonalar, 19-20 Mayıs, Blair Field’da (Long Beach).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com