Lise beyzbolu: Perşembe günkü Güney Bölümü playoff sonuçları

BEYZBOL

GÜNEY BÖLÜM

BÖLÜM 1

İlk tur, aksi belirtilmedikçe Perşembe

Sherman Oaks Notre Dame 1, Hart 0

Bonita 11, Arcadia 2 (Çarşamba)

San Dimas 3, El Dorado 2 (Çarşamba)

Rancho Cucamonga Corona’da, CUMA, 11:30

Selvi 3, Mira Costa 0

Bishop Amat’ta Sierra Kanyonu, CUMA, 15:15

Capistrano Vadisi, Etiwanda’da, CUMA, 15:15

#4 JSerra, Yucaipa’da, CUMA, 15:15

Huntington Sahili 3, Warren 2 (Çarşamba)

Damien, Villa Park’ta, CUMA, 15:15

Orange Lutheran 8, Arlington 3 (Çarşamba)

Harvard-Westlake 0, Palos Verdes 0 (13 vuruştan sonra askıya alındı, CUMA günü devam edecek)

Ayala – La Mirada, Glenn’de, CUMA, 15:15

Torrance 5, Garden Grove Pacifica 2

Millikan vs. Maranatha, Robinson Field/Brookside Park’ta (Pasadena), CUMA, 18:00

Santa Margarita 6, Etek 1

İkinci tur, Salı, 15:15

Bonita’da 1. Sherman Oaks Notre Dame

San Dimas’ta Corona VEYA Rancho Cucamonga’da San Dimas

Cypress’te Piskopos Amat VEYA Sierra Canyon’da Cypress

Capistrano Vadisi/Etiwanda galibi vs. 4. JSerra/Yucaipa galibi

3. Villa Park’ta Huntington Beach/Damien kazananı

Orange Lutheran’da Harvard-Westlake/Palos Verdes birincisi

Ayala/La Mirada kazananında Torrance

#2 Santa Margarita’da Maranatha VEYA Millikan’da #2 Santa Margarita

BÖLÜM 2

Birinci tur, Cuma, aksi belirtilmedikçe 15:15

# 1 Aquinas’ta Moorpark

Capistrano Valley Christian’daki Temecula Vadisi

Ocean View’da Crescenta Vadisi

Kuvars Tepesi’ndeki Narenciye Vadisi, 15:45

Grace Brethren şirketinde Crespi

Batı Torrance, Simi Vadisi’nde, 15:30

Kaiser’de Corona Santiago

Oaks Christian #4 Mater Dei’de

# 3 Gahr’da Newport Limanı

Fullerton’daki Çeşme Vadisi

Calabasas’ta Norco

Vista Murrieta’daki Lakewood

West Ranch’te Kraliyet

Tesoro’daki Paloma Vadisi

Woodbridge’de Charter Oak

# 2 South Hills’de Büyük Meşe

BÖLÜM 3

İlk tur, aksi belirtilmedikçe Perşembe

La Serna 6, Long Beach Wilson 0 (Çarşamba)

Buena 3, Ceviz 2

Redondo 3, Newbury Parkı 0

Aliso Niguel 6, Dana Hills 4

Yorba Linda 6, Corona Centennial 2 (Çarşamba)

Edison 8, Temescal Kanyonu 2

La Salle, Flintridge Prep ile Glendale Spor Kompleksi’nde, CUMA

Beckman vs. #4 Long Beach Poly, Long Beach CC’de, CUMA, 16:00

San Marcos 12, Kaliforniya 1

Tahquitz 14, Gardena Serra 13 (Çarşamba)

Palm Desert 6, Segerstrom 5

Redlands East Valley 3, Zirve 1 (Çarşamba)

Riverside Poly 8, Sonora 3 (Çarşamba)

Güney Torrance 6, Yayla 4

San Clemente, Cerritos’ta, CUMA, 15:15

Westlake 5, Valensiya 2

İkinci tur, Salı, 15:15

Buena’daki La Serna

Redondo’da Aliso Niguel

Edison, Yorba Linda’da

Flintridge Hazırlık/La Salle galibi vs. 4. Long Beach Poly/Beckman galibi

#3 Kaliforniya’daki Tahquitz’de San Marcos

Redlands East Valley’deki Palmiye Çölü

Güney Torrance’daki Riverside Poly’deki Highland

Westlake’te San Clemente/Cerritos kazananı

BÖLÜM 4

Birinci tur, Cuma, aksi belirtilmedikçe 15:15

Pasadena Poly’de 1 numaralı Crean Lutheran, 15:30

Nogales’te Los Altos

El Rancho’da Chino

Elsinore’daki Burbank

Orange’da Arrowhead Christian

Sultana’daki Laguna Tepeleri

Adelanto’daki Chaparral

#4 La Habra’da Malibu

St. Bonaventure, #3 Northwood’da, 15:45

Oak Hills’deki Anaheim Kanyonu

Narenciye Tepesi’nde Vadi Manzarası

Barstow’daki Glendora

Güney Pasadena’daki Santa Barbara

Brea Olinda’da Ramona

El Segundo, Don Lugo’da

Hemet, #2 Linfield Christian’da

BÖLÜM 5

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

Oxnard, Santa Paula’da, CUMA

La Palma Kennedy, Montebello’da, CUMA, 16:00

Pasadena Marshall 8, Anaheim 1 (Çarşamba)

Windward 1, Hillcrest 0

Santa Ana Calvary Şapeli 3, Yüzyıl 1 (Çarşamba)

Pasadena 10, de Toledo 0 (Çarşamba)

Elma Vadisi 8, Victor Vadisi 2

Yarımada 4, Milken 3

Katella 5, Whittier Christian 4 (Çarşamba)

Colton’da Liberty, CUMA, 15:15

Estancia 11, Salesian 1 (Çarşamba)

Riverside North, Savanna’da, CUMA, 15:15

St. Anthony’de Schurr, 17:00

Sylmar Bağımsız Beyzbol Ligi’nde Ontario – Village Christian, CUMA, 15:15

Carter, #2 Shadow Hills’de, 18:30

İkinci tur, Salı, 15:15

#1 Bishop Montgomery’de Santa Paula/Oxnard kazananı

Montebello/La Palma Kennedy kazananında Pasadena Marshall

Santa Ana Calvary Şapeli’nde Windward

#4 Pasadena’da Elma Vadisi

3. Yarımada’da Katella

Estancia’da Colton VEYA Liberty’de Estancia

Savanna NORTH evinde Riverside North, SA-Sav, Sav-Sch

St. Anthony’de Schurr

Sylmar Bağımsız Beyzbol Ligi’nde Ontario – Village Christian, CUMA, 15:15

Carter #2 Shadow Hills’de, 18:30 VC evinde, ONT deplasmanında

BÖLÜM 6

Birinci tur, Cuma, aksi belirtilmedikçe 15:15

Rialto, #1 Bloomington’da, 16:00

Loara’da Paramount

Riverside Prep’te Orange Vista

Hart Küçükler Ligi’nde (Santa Clarita) Costa Mesa Trinity Classical’e Karşı

Oxford Academy’de Castaic

Jurupa Vadisi’ndeki Lancaster

Riverside Notre Dame’daki Garey

#4 Mayfair’de Gabrielino

3 numaralı Norwalk’ta Arroyo

Carpinteria, Duntley Park’ta (Lancaster) Lancaster Desert Christian’a Karşı

Lakeside’da Hint

Hesperia Christian’da Temecula Hazırlık

San Marino’da Xavier Hazırlık

Alhambra’da Beverly Hills

Dunn’daki Los Amigos

# 2 Campbell Hall’da Burbank Providence

BÖLÜM 7

Birinci tur, Perşembe, aksi belirtilmedikçe 15:15

South El Monte vs. #1 Ganesha, Garey’de, CUMA, 15:30

Coachella Vadisi 15, Mesa Grande 4

Newbury Park Adventistleri 5, Santa Maria Valley Christian 4

Fontana 7, Kariyer ve Keşif Akademisi 1

Thacher, Leuzinger’e karşı Hawthorne’da, CUMA

Cornerstone Christian 17, California Lutheran 1 (Çarşamba)

Littlerock, Nuview Bridge’de, CUMARTESİ, 11:00

#4 Brentwood vs. New Roads Santa Monica’da, CUMA, 17:00

Santa Rosa Academy, #3 Banning’de, CUMA, 15:15

Edgewood, San Bernardino’da, CUMA, 15:15

Cantwell-Kutsal Kalp 17, Kobalt 6

Oakwood vs. United Christian, Epicenter South Field’da (Rancho Cucamonga), CUMA, 14:30

Newport Beach Pacifica Christian 4, Sahil Birliği 1

Artesia, Villanova Hazırlık Okulu’nda, CUMA

Animo Liderliği 14, Anza Hamilton 3

Fillmore 10, Aziz Genevieve 2

İkinci tur, Salı, 15:15

Coachella Valley’de 1 Numaralı Ganesha VEYA South El Monte’de Coachella Valley’de

Newbury Park Adventist’teki Fontana

Leuzinger/Thacher kazananında Cornerstone Christian

Nuview Bridge/Littlerock galibi – 4. Brentwood/New Roads galibi

3. Banning/Santa Rosa Akademisi galibi vs. San Bernardino/Edgewood galibi

Cantwell-Sacred Heart’ta United Christian/Oakwood kazananı

Newport Beach Pacifica Christian’da Villanova Hazırlık/Artesia birincisi

Fillmore’da Animo Liderliği

NOTLAR: Çeyrek finaller, 12 Mayıs 15:15; yarı finaller, 16 Mayıs, 15:15 Şampiyonalar, 19-20 Mayıs, Blair Field’da (Long Beach).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com