Lise beyzbolu ve softbol: Bölgesel sonuçlar ve güncellenmiş eşleşmeler

BEYZBOL
GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESEL
BÖLÜM I
Çeyrek finaller, Salı
Santa Margarita 4, Carlsbad 3
San Diego Rancho Bernardo 8, Corona 3
Chula Vista Eastlake 2, Orange Lutheran 1
Carlsbad La Costa Kanyonu 6, Sherman Oaks Notre Dame 4

Yarı final, Perşembe, 16:00
#5 San Diego Rancho Bernardo #1 Santa Margarita’da
#3 Chula Vista Eastlake, #2 Carlsbad La Costa Canyon’da

BÖLÜM II
Çeyrek finaller, Salı
Crespi 11, Carson 4
Santana 11, Aquinas 8
Calabasas 3, Birmingham 1
South Hills 2, Bakersfield Yüzüncü Yıl 1

Yarı final, Perşembe, 16:00
#4 Santee Santana, #1 Crespi’de
#2 South Hills’de #6 Calabasas

BÖLÜM III
Çeyrek finaller, Salı
San Marcos 6, Lompoc Cabrillo 0
Westlake 4, Çitler 0
San Diego Henry 5, La Serna 1
Bakersfield Christian 5, Long Beach Poly 1

Yarı final, Perşembe, 16:00
5. Westlake, 1. San Marcos’ta
3. San Diego Henry, 2. Bakersfield Christian’da

BÖLÜM IV
Çeyrek finaller, Salı
Anaheim Kanyonu 3, Sylmar 0
Fallbrook 3, Yarımada 2
Carlsbad Sage Deresi 7, Elma Vadisi 1
Crean Lutheran 12, Calexico 2

Yarı final, Perşembe, 16:00
4. Fallbrook, 1. Anaheim Kanyonunda
2. Crean Lutheran’da 3. Carlsbad Sage Creek

BÖLÜM V
Çeyrek finaller, Salı
Castaic 27, Sun Valley Magnet 0
Fillmore 8, Güney Kapısı 0
Ganesha 11, Woodlake 0
Bloomington 6, San Diego Lincoln 3

Yarı final, Perşembe, 16:00
#5 Fillmore, #1 Castaic’te
#2 Bloomington’da #3 Ganesha

NOTLAR: Şampiyonalar, Cumartesi, 16:00 daha yüksek tohumlarda.

SOFTBOL
GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESEL
BÖLÜM I
Çeyrek finaller, Salı
Torrance 16, La Mirada 2
San Diego Rancho Bernardo 13, Büyük Teras 8
Oaks Christian 10, Moorpark 3

Yarı final, Perşembe, 16:00
1 Numaralı Poway’de 5 Numaralı Torrance
2. Oaks Christian’da 3. San Diego Rancho Bernardo

BÖLÜM II
Çeyrek finaller, Salı
Corona Santiago 4, Carlsbad 0
Capistrano Vadisi 5, Etek 1

Yarı final, Perşembe, 16:00
5. Corona Santiago, 1. Kaliforniya’da
#3 Lakeside El Capitan, #2 Capistrano Valley’de

BÖLÜM III
Çeyrek finaller, Salı
Carson 15, Bakersfield Sınırı 5
Chula Vista Mater Dei 10, Irvine 0
Fullerton 1, Turuncu Koyu 0

Yarı final, Perşembe, 16:00
1 Numaralı Chula Vista Otay Çiftliğinde 4 Numaralı Carson
#3 Chula Vista Mater Dei, #2 Fullerton’da

BÖLÜM IV
Çeyrek finaller, Salı
Imperial 8, Nehir Kenarı Kuzey 5
Holtville 9, Ganesha 3
Bor 2, San Fernando 1

Yarı final, Perşembe, 16:00
#5 Imperial, #1 Santa Paula’da
# 3 Holtville’de # 7 Bor

BÖLÜM V
Çeyrek finaller, Salı
Oceanside Kıyı Akademisi 25, Bernstein 0
San Diego Madison 26, Huntington Parkı 0
Ontario 4, Bakersfield Güney 3

Yarı final, Perşembe, 16:00
#1 Verdugo Hills’de #4 Oceanside Coastal Academy
3. San Diego Madison, 2. Ontario’da

NOTLAR: Şampiyonalar, Cumartesi, 16:00 daha yüksek tohumlarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com