Lise erkek tenisi: Cuma günkü Güney Bölümü playoff sonuçları ve güncellenen eşlendirmeler

GÜNEY BÖLÜM ERKEK TENİSİ

AÇIK BÖLÜM

Çeyrek finaller, Cuma

Irvine Üniversitesi 15, Loyola 3

Woodbridge 10, Palos Verdes 8

Yarımada 10, Harvard-Westlake 8

Corona del Mar 12, Claremont 6

Yarı final, Çarşamba, 15:00

#1 Irvine Üniversitesi’nde #5 Woodbridge

#2 Corona del Mar’da #3 Yarımada

BÖLÜM 1

İkinci tur, Cuma

Beckman 14, San Marcos 4

Arcadia 10, Brentwood 8

Anaheim Kanyonu 9/ Westlake 9 (Kanyon maçları 69-61 kazanır)

San Marino 12, Marina 6

Calabasas 12, Kanada 6

Oak Park 11, Etek 7

Los Osos 13, Hizmet 3

Portola 12, Newbury Parkı 6

Çeyrek finaller, Pazartesi, 15:00

# 1 Beckman’da Arcadia

Anaheim Kanyonu, #4 San Marino’da

#3 Oak Park’ta Calabasas

#2 Portola’da Los Osos

BÖLÜM 2

İkinci tur, Cuma

Sage Tepesi 15, Büyük Meşe 3

Diamond Bar 9, Yorba Linda 9 (Diamond Bar oyunlarda kazanır, 76-74)

Ayala 11, Windward 7

Huntington Sahili 11, Redlands 7

Edison 12, Kraliyet 6

Chaminade 12, Truva 6

Buckley 10, El Dorado 8

Serra 10, Burbank 8

Çeyrek finaller, Pazartesi, 15:00

# 1 Sage Hill’de Elmas Bar

# 4 Huntington Plajı’nda Ayala

#3 Chaminade’de Edison

#2 Buckley’de JSerra

BÖLÜM 3

İkinci tur, Cuma

Selvi 16, Ridgecrest Burroughs 2

St. Margaret’s 11, Nordhoff 7

Cate 13, Nehir Kenarı Poli 5

Whitney 11, Le Lisesi 7

#3 Güney Pasadena’da Corona Santiago, sonuç bildirilmedi

Cerritos 13, Yayla 5

Geffen 13, Murrieta Vadisi 5

Tesoro 13, Westminster La Quinta 5

Çeyrek finaller, Pazartesi, 15:00

St. Margaret, #1 Cypress’te

#4 Whitney’de Cate

Cerritos’ta 3. Corona Santiago/Güney Pasadena kazananı

Geffen’de 2. Tesoro

BÖLÜM 4

İkinci tur, Cuma

Long Beach Wilson 18, Yucca Vadisi 0

Thacher 12, Batı Covina 6

El Segundo 14, Jurupa Vadisi 4

Keppel 12, Oakwood 6

Fullerton 9, La Salle 9 (Fullerton maçlarda kazanır, 75-66)

Brea Olinda 14, San Dimas 4

Manolya 10, San Gabriel 8

Serna 14, Warren 4

Çeyrek finaller, Pazartesi, 15:00

#1 Long Beach Wilson’da Thacher

#4 El Segundo’da Keppel

Brea Olinda’da Fullerton

#2 Manolya’da La Serna

BÖLÜM 5

İkinci tur, Cuma

Arroyo 10, Paloma Vadisi 8

Schurr 13, Malibu 5

Garden Grove Santiago 13, Vista del Lago 5

Segerstrom 12, Arroyo Vadisi 6

Villanova Hazırlık 14, El Monte 4

Hillcrest 12, Silverado 6

Whittier 13, Kuvars Tepesi 5

Hemet 10, Bahçe Korusu 8

Çeyrek finaller, Pazartesi, 15:00

1 numaralı Arroyo’da Schurr

# 4 Segerstrom’da Garden Grove Santiago

# 3 Villanova Hazırlık’ta Hillcrest

Whittier’de Hemet

NOTLAR: Yarı finaller, Çarşamba, 15:00 Şampiyonalar, 12 Mayıs Claremont Club’da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com