Güney Kaliforniya bölgesel basketbol playoff sonuçları ve eşleşmeleri

GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESEL BASKETBOL SKORLARIYarı finaller ERKEKLERAçık BölümHarvard-Westlake 73, Carlsbad 72Eastvale Roosevelt 58, Santa Maria St. Joseph 41 Bölüm IJohn Bosco 63, Damien 59Santa Ana Mater Dei 79, Sherman Oaks Notre Dame 71 Bölüm IIMiras Hıristiyan 83, Bakersfield Hıristiyan 63Bakersfield Yüzüncü Yıl 76, Kral / Drew 71 Bölüm IIIBosco Tech 79, San Marcos 60Alemany 68, […]

Güney Kaliforniya bölgesel erkek ve kız futbol skorları ve eşleşmeleri

GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESELLERİ Salı günkü sonuçlar Yarı finaller ERKEKLER Bölüm ISanta Ana Mater Dei 3, Del Norte 0St.Augustine 1, Arlington 0 Bölüm IIServite 1, Torrey Pines 0Turuncu Lüteriyen 1, Kavşak 0 Bölüm IIIBakersfield Etek Tepesi 1, Newport Limanı 0Porterville 3, Santa Ana Tepesi Etek Tepesi 2 Bölüm IV Okyanus Kenarı 2, Monte Vista 0Lakewood 2, […]

Güney Kaliforniya bölgesel erkek ve kız basketbol skorları ve eşleşmeleri

GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESELLERİ Perşembe Gününün SonuçlarıÇeyrek finaller ERKEKLER Bölüm I John Bosco 65, Windward 63Damien 74, Redondo Birliği 54Santa Ana Mater Dei 86, Corona Yüzüncü Yıl 64Sherman Oaks Notre Dame 58, Rolling Hills Hazırlık 49 Bölüm IIMiras Hıristiyan 74, Mission Bay 69Bakersfield Christian 75, La Costa Kanyonu 68Kral/Drew 62, La Habra 55Bakersfield Centennial 66, Thousand […]

2024 Güney Kaliforniya lise futbol playoff sonuçları

FUTBOL SOSYAL BÖLGESELLERİlk Tur Sonuçları Erkekler Bölüm I Santa Ana Mater Dei, hoşçakalDel Norte 4, San Clemente 3St.Augustine 3, Mira Costa 2Arlington, hoşçakal Bölüm IIServite 3, San Dieguito Akademisi 1Torrey Pines 4, Harvard-Westlake 2Orange Lutheran 2, Granada Hills 2 (Orange Lutheran penaltı vuruşlarında 10-9 kazandı)Kavşak 2, Ridgeview 1 Bölüm IIINewport Limanı 1, Steele Kanyonu 0Bakersfield […]

Lise basketbolu: Güney Kaliforniya Bölge eşleşmeleri

LİSESİ BASKETBOL GÜNEY KALİFORNİYA BÖLGESEL EŞLEŞMELERİ İlk tur(Belirtilmedikçe tüm maçlar saat 19.00’da, daha yüksek sıralamalarda) ERKEKLERAçık Bölüm Çarşamba#1 Harvard-Westlake, güle güle#5 St. Pius X-St. Matthias Carlsbad’da 4. sırada#6 Santa Maria St. Joseph, #3 Sierra Kanyonunda#2 Eastvale Roosevelt, hoşçakal Bölüm ISalı#1 St. John Bosco, güle güle#9 La Jolla Ülke Günü, #8 Windward’ta#12 Damien, #5 St.Augustine’de#13 Redondo […]

2024 Güney Kaliforniya lise futbol bölümü şampiyonluk puanları

ERKEKLER ŞEHİR BÖLÜMÜ BÖLÜM IBirmingham 2, El Camino Real 0 BÖLÜM IISylmar 0, Venedik 0 (Sylmar penaltı vuruşlarında 5-3 kazandı) BÖLÜM IIITorres 2, Valor Akademisi 1 BÖLÜM IV Contreras 3, Roybal 1 BÖLÜM VNew West Charter 4, Alliance Marine 3 GÜNEY BÖLÜMAÇIK BÖLÜMMater Dei 1, Arlington 0 1. BÖLÜMServite 3, Turuncu Lüteriyen 1 BÖLÜM 2Newport […]

Güney Kaliforniya lise futbol playoff eşleşmeleri

ERKEKLER ŞEHİR BÖLÜMÜ BÖLÜM ICumartesi Valley College’da, akşam 7’de El Camino Real vs. Birmingham BÖLÜM IICuma Valley College’da, saat 18.00 Venedik Sylmar’a Karşı BÖLÜM IIICumartesi Valley College’da, saat 15.00 Valor Akademisi Torres’e Karşı BÖLÜM IV Cuma Valley College’da, saat 14:00 Contreras, Roybal’a Karşı BÖLÜM VCumartesi Valley College’da, saat 11:00 Alliance Marine vs. New West Şartı […]

Şehir ve Güney Bölgesi play-off skorları ve güncellenen eşleşmeler

Erkekler GÜNEY BÖLÜM BÖLÜM 2A Yarı finaller Marina 63, San Gabriel Akademisi 58 BÖLÜM 4AA Yarı finaller YULA 47, Fiyat 44 ŞEHİR BÖLÜMÜ AÇIK BÖLÜM Yarı finaller LACES 52, Chatsworth 49 Kral/Drew 62, Birmingham 56 BÖLÜM II Yarı finaller Garfield 46, Arleta 41 Verdugo Hills 58, Manuel Sanatlar 56 FİNAL TAKVİMİ GÜNEY BÖLÜM AÇIK BÖLÜM […]

Şehir ve Güney Bölümü basketbol şampiyonası programları

Erkekler GÜNEY BÖLÜM AÇIK BÖLÜM Cuma Cal Baptist’te, saat 20.00’de Harvard-Westlake, Eastvale Roosevelt’e karşı 1. BÖLÜM Cumartesi Toyota Arena’da, saat 20.00’de Sherman Oaks Notre Dame, Windward’a karşı BÖLÜM 2AA Cuma, Azusa Pacific’te, 20.00 Rolling Hills Hazırlık St. Anthony’ye Karşı BÖLÜM 2A Cumartesi günü Edison Lisesi’nde, saat 15.00 Marina, Long Beach Poly’ye Karşı BÖLÜM 3AA Cumartesi […]

Lise basketbolu: Güney Bölgesi play-off eşleşmeleri

ERKEKLER GÜNEY BÖLÜM AÇIK BÖLÜM Cuma, 19.00 Havuz A – #1 Harvard-Westlake’te #8 Corona Yüzüncü Yılı, #4 St. John Bosco’da #5 Sierra Kanyonu. Havuz B — #7 JSerra, #2 Eastvale Roosevelt, #6 St. Piux X-St. Matthias #3 Mater Dei’de 13 Şubat 19:00 Havuz A – #1 Harvard-Westlake’te #5 Sierra Kanyonu, #4 St. John Bosco’da #8 […]

Başa dön
şişli escort pendik escort ümraniye escort sweet bonanza oyna ataşehir escort kadıköy escort casinoslot Sexy Indian house maid fucking homemade xxx sex video Sexy Indian Sister Gets Naked Filmed By Her Brother MMS Scandal Sexy bua ki chut chudai ki family porn video halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mamigeek.com