SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

19 derslik Öğrenme ve Kazanma Programı’nın yeni versiyonu başladı

hulya

New member
Maharashtra Eyaleti Teknik Eğitim Kurulu, gençlerin istihdam edilebilirliğini artırmak için Yashaswi Skills Ltd. ile iletişime geçerek Learn and Earn Scheme’ın geliştirilmiş sürümünü başlattı. müdahil olmuştur.

Öğren ve Kazan programı, örgün eğitimin yanı sıra iş başında eğitim fırsatı sunarak Hintli gençlerin istihdam edilebilirliğini artırmak için Alman ikili eğitim modeli temelinde geliştirildi. (TEMSİLCİ FOTOĞRAF)

Maharashtra Yüksek ve Teknik Eğitim Bakanı Chandrakant Patil, NEP’in beceri geliştirmeye odaklandığını, yerel dili öğrenmenin öğrencilerin konuyu anlamalarına ve yeniliği teşvik etmelerine yardımcı olacak önemli bir unsur olduğunu söyledi. “Başkaları tarafından yeniden üretilebilmesi için ideal bir model oluşturmak önemlidir. Sektör daha fazla öğrenciyi istihdam edilebilir hale getirmek için ilerlemelidir” dedi.

Tanıtılan kurslar, imalat bilimi, gıda bilimi, elektrik hareketliliği, endüstriyel ilaç bilimi vb. alanlarındaki diplomaların yanı sıra ileri düzey diploma kurslarını içerir.

Bu diplomaların süresi üç yıl, İleri Diplomanın süresi ise iki yıldır.

Öğren ve Kazan programı, örgün eğitimin yanı sıra iş başında eğitim fırsatı sunarak Hintli gençlerin istihdam edilebilirliğini artırmak için Alman ikili eğitim modeli temelinde geliştirildi.