SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Carson, Alana Langford'un 14. vuruş vuruşuyla City softbol şampiyonluğunu kazandı

hulya

New member
Alana Langford bütün gece onun konuşmasını bekliyordu.

Sonunda, Cumartesi gecesi Şehir Bölümü Açık Bölüm softbol finalinde 14. atışta zirveye çıktı ve ilk kaleci bunu kaçırmadı, sayıyı tam olarak yaptı ve topu sol saha çitinin üzerinden yüksek bir sayıya fırlattı. Sonuçta Carson'a Granada Hills karşısında 1-0 galibiyet kazandıran koşu.

Long Beach State taraftarları, dört saat iki dakika süren City tarihinin en iyi ve en uzun play-off maçlarından biriyle karşılaştı.

Geçen baharda Highlanders'a karşı sekizinci atışta zirvede iki sayılık bir şut atan Langford, şampiyonluk maçında üst üste ikinci kez maç kazandıran bir gol atmıştı.

Langford, “Atıcılarının yorulduğunu görebiliyordum ve o özlediğinde kendi kendime bunun üzerinde durmam gerektiğini söyledim” dedi. “Bu çok anlamlı çünkü ben son sınıftayım ve bu benim takımımla son oynayışım. Babam bizim en büyük hayranımızdır, dış sahadan izliyor ve benim hedefim o!”

Geçen yılın finali 12-11 sona erdi, ancak cumartesi günü Colts'un unvanını savunmak için ihtiyaç duyduğu tek şey, genç atıcı Giselle Pantoja'nın 17 vuruş ve geride kalan meslektaşı Addison Moorman'a karşı yedi yürüyüşle yalnızca bir vuruşa izin veren Herkül gibi çabası sayesinde yeterliydi. Kendi beş vuruşluk başyapıtında 19 vuruş yapan kişi.

Carson'dan Alana Langford, Cumartesi gecesi City Chapter Open Division finalinin 14. vuruşunda tek başına home run yaptıktan sonra üçüncü aşamayı tamamladı.

(Steve Galluzzo / Haberler İçin)

Maça 1. sıradan giren Granada Hills (28-3) için bir başka yürek parçalayıcı yenilgi oldu. Kayıtlarındaki tek kusur, Warren ve Harvard-Westlake Güney Bölümü programlarına karşı bir çift tek turluk kayıplardı. Bir yıl önce Highlanders altıncı atışta 10 koşu yaparak skoru eşitledi. Bu sefer şampiyonluk maçında çemberdeki anını bekleyen Pantoja'ya karşı tek bir koşu bile yapamadılar.

Pantoja, “12. vuruşta sınırlarımı zorluyordum ama takım arkadaşlarıma 'Siz beni yakaladınız, ben de sizi yakaladım!' dedim” dedi. “Son vuruşta çok yorgundum ve gerçekten güçlü vuruşçuları var. Geçen sezondan beri buna hazırlanıyorum.”

1981'den bu yana ilk bölüm şampiyonluğunu arayan Granada Hills, Zoe Justman'ın Riannah Maulupe'ye uçtuğu ve Colts oyuncularının kahraman atıcılarına sarılmak için sığınaktan döküldüğü 14. turun sonunda iki önde ve iki dışarıdaydı.

Oyunun ilk vuruşu, Langford'un sol saha oyuncusunun kafasını ikiye katladığı yedinci turun tepesine kadar gelmedi, ancak Moorman daha sonra sahada arka arkaya patlamalara neden oldu.

Carson dokuzuncu turun zirvesinde Ruby Grajeda'nın sağdan ikiye tekli vuruşu ve Langford'un bir atışla vurulmasıyla tehdit etti, ancak Atiana Rodriguez oyunu skorsuz tutmak için bir vuruş yaptı.

12'nci turun zirvesinde Grajeda sola doğru bir tekli ile önde giderken, Langford tekli bir tekliyle onu takip etti. Bir vuruş ve uçmanın ardından, Alyssa Villasenor üsleri yüklemek için bir atışla vuruldu, ancak 3-2'lik bir sayıyla Sandoval dışarı çıktı.

12. çeyreğin alt yarısında, Samantha Esparza sağ taraftan topa vurdu ve Highlanders'ın ilk vuruşu için Carson sağ saha oyuncusu Kayleigh Allen'ın atışından önce ilk kaleye kaydı ve Malia Plourde'un fedakarlık vuruşuyla ikinci sıraya yükseldi, ancak daha sonra Justman vuruşu yaptı, Jeniece Jimenez cezalı duruma düştü.

Carson, tümü üst ligde olmak üzere beş City şampiyonluğu kazandı.

Bir önceki 1. Lig finalinde, sıralamada en üst sıralarda yer alan Garfield (20-5), 3 Numaralı Kennedy'yi 5-2 yendi ve Saturday'in 1 Numaralı üçlü kafa vuruşu yapan Chatsworth, 2 Numaralı Marquez'i beş istekada 12-2 yendi. Bölüm II şampiyonluğu için.