SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Elijah Asante, Hamilton futbolunu çalıştırmak için emeklilikten dönüyor

hulya

New member
Elijah Asante Pazartesi günü Hamilton'da futbol koçluğu görevini kabul ettiğini söyledi. Koçluktan emekli olmuştu.

Asante, kenarda takım elbise ve kravat giyerken LA Jordan ve Carson'da baş antrenör olarak dikkat çekti. Carson takımları 2009 ve 2010'da Mater Dei'yi yendi. 2012'de St. Paul'da baş antrenör oldu ve Trinity, Serra veya Mission liglerinde özel bir okulda tek siyah baş antrenör oldu. Efsanevi Marijon Ancich'in yerini aldı.

Carson'da eski baş antrenör olan Elijah Asante, emeklilikten çıkıp Hamilton'da baş antrenör olmak istediğini söyledi. Bir zamanlar Mater Dei'yi yenmişti. https://t.co/ZHYCmwViYt

— eric sondheimer (@latsondheimer) 22 Temmuz 2024
St. Paul'da kovulmadan önce sadece altı maç oynadı, Santa Margarita'da Harry Welch ile koçluk yapmaya gitti, ardından Compton'da bir yıl baş antrenör oldu. Emekli olmadan önce Alabama'da koçluk yapmak için ayrıldı.

Asante, “Kesinlikle işe alım yapmıyorum. Ben çekiyorum” sözünü ortaya atan kişi olarak bilinir.

Asante, Hamilton yöneticisinin açılışları hakkında kendisiyle iletişime geçtiğini söyledi. Önümüzdeki hafta antrenmanlar başlayacak ve Asante'nin önümüzdeki sezona hazırlanmak için sadece dört haftası var, ancak her zaman zorlukları sevmiştir ve “bu çocuklara biraz umut vermek için” tekrar koçluk yapmayı kabul etmiştir.