SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

George Hastings, Agoura'da her şeyi yapan ikinci sınıf futbol yıldızı

hulya

New member
Aktör Jamie Foxx, Agoura Lisesi otoparkında beyaz Rolls Royce SUV'unun yanında cep telefonuyla konuşuyor ve görünüşe göre kızı takımda oynadığı için kızların voleybol antrenmanlarının başlamasını bekliyor. Çalıların arasında saklanan TMZ fotoğrafçısı yok.

Futbol antrenörü Dustin Croick, asla bir ünlüyle karıştırılmayacak olan 15 yaşındaki ikinci sınıf öğrencisi ile konuşmak için beni futbol ofisine götürmek üzere golf arabasıyla geldi.

George Hastings, 17. yüzyıl İngiliz romanından bir isme benziyor. O, 1,80 boyunda, 175 kiloluk bir futbolcu, eğer bir antrenör ne yaptığını görseydi her takımda oynayabilirdi.

Croick, “Eski tarz bir oyuncu gibi” dedi. “Hızlı, akıllı, güçlü.”

7-1 Chargers'da oyun kurucu, geri koşma, sıkı uç, slot alıcısı, serbest güvenlik, güçlü güvenlik, orta savunma oyuncusu ve dış savunma oyuncusu olarak oynadı.

Agoura ikinci sınıf öğrencisi George Hastings, Calabasas'ı yendikten sonra bazı duygular gösteriyor.

(Lynn Brennan)

Croick, “Futbol anlayışı çok doğal” dedi. “Oyun onun için yavaşlıyor.”

İki hafta önce Dos Pueblos'a karşı oynadığı maçta 16 kez top çaldı, bir touchdown için bir pası tamamladı, bir touchdown pası yakaladı, 80 yarda koştu, bir degajı engelledi ve topu düşürmeye zorladı.

İlk oyun kurucu, Calabasas'a karşı bacağının kırılması nedeniyle yere düşerken, 2 ve 3 numaralı oyun kurucular sakatlıklar nedeniyle kullanılamayınca, Hastings dördüncü çeyrekte kontrolü ele aldı ve devam eden golü atmak için cebinden çıktı. daha sonra zaferi mühürlemek için bir müdahale yaptı.

Croick, “Ne kadar iyi olduğunu anladığını sanmıyorum” dedi.

Futbol ofisine vardığında kapı açılıyor ve Hastings iki ortak girişim oyuncusuyla video masa tenisi oynuyor. Zekası ve parmak refleksleri birbirine uyan üç ikinci sınıf öğrencisi. Asla hiçbir oyunda Hastings'e karşı çıkmayın. Sarı saçları var, dişlerinde diş teli var, birinci sınıf öğrencisi gibi görünüyor ama 18 yaşında gibi davranıyor.

Not ortalaması 4,2'dir ve annesi Carrie, Rams ve Angel City FC'de spor psikoloğudur. Babası Chuck Princeton'da futbol oynuyordu. Futbol oynayan 8 ve 12 yaşlarında iki erkek kardeşi var. Bu aile futbola o kadar bağlı ki kendi Dr Pepper reklamlarında rol alabilirler. Muhtemelen gece yatmadan önce gözlerine siyah sürüyorlardı.

Geçen hafta Hastings, perşembe gecesi oynadıktan sonra o kadar bitkin ve hırpalanmıştı ki, matematik dersine giderken kız arkadaşından merdivenlerden yukarı çıkmasına yardım etmesini istedi. Morluklarından dolayı herhangi bir şikayette bulunmadı.

“Onu seviyorum” dedi. “Arkadaşlığı seviyorum. Kardeşliği seviyorum. Teması seviyorum. Bu sadece mükemmel bir spor. Futbol gibisi yok. Piyasadaki en harika oyun. Bu sana büyümeye dair çok şey öğretiyor.”

Futbol oynamak Hastings'e ne öğretti?

“Bunun bana öğrettiği şey iyi bir lider olmak; öncelikle iyi bir takipçi olmanız ve üstünüzdeki insanlardan bir şeyler öğrenmeniz gerekiyor” dedi. “Bu takımdaki kıdemliler yaşadığımız tüm zorlukların üstesinden gelmemde bana yardımcı oldular.”

Küçük kardeşleri onu alçakgönüllü tutuyor.

Hastings, “Onlar benimle dalga geçiyor, ben de onlarla dalga geçiyorum” dedi. “Küçük adam kesinlikle takımdaki herkesi seviyor. İlk yarıda koşuyordum ve o bana 'Beceriksiz olsan iyi olur' dedi. Seni yumruklayacağım.' Ben de 'Ne oluyor dostum' diye düşünüyordum.”

Annenizin spor psikoloğu olmasının büyük bir avantajı var. İyi moral verici konuşmalar yapıyor ve hizmetleri için ücret almıyor.

“Tanrıya şükür” dedi. “Yardıma ihtiyacın olursa ona sorabilirsin. Sahip olunması gereken harika bir kaynak çünkü konu futbol olduğunda zihinsel boyut gerçekten önemli. Sakin, soğukkanlı ve kolektif kalmak için doğru stratejiyi bilmek yardımcı oluyor.”

Sekiz maçta Hastings, tek touchdown ile beşe beş pas verdi. 521 yarda koştu ve beş gol attı. Tek touchdown ile sekiz pas yakaladı. 89 top çalma ile takıma liderlik ediyor. Hücum ve savunma bilgisi 15 yaşındaki bir oyuncu için hayret verici.

“Bu benim için ikinci bir dil gibi” dedi. “Oyunlarımızın nasıl çalıştığını ve savunmamızın nasıl çalıştığını biliyorum.”

Croick, Hastings'in çok yönlülüğü sayesinde onu kullanmanın birçok seçeneği olduğunu biliyor. Koçun sadece stratejiler geliştirmesi gerekiyor.

Croick, “Hiçbir şeyden etkilenmişe benzemiyor” dedi.

Hastings, annesiyle birlikteyken Rams oyuncularıyla tanıştı, onları inceledi ve şöyle düşünerek ayrıldı: “Onlar da insan. Herkes gibi onların da özel hayatları var.”

Hastings'in bir sonraki sınavı, kampüsteki en ünlünün kim olduğunu görmek için Foxx'la karşılaşmak olacak.