SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Hart Lisesi'nde futbol oynayan 10 kardeş var

hulya

New member
Ah, kardeşim.

Hart Lisesi'nde yaşanan olay, rekorlar kitabına giren bir spor anormalliğidir. Üniversite ve genç üniversite futbol programlarında 10 takım kardeş bulunmaktadır.

“Bu çılgınca değil mi?” dedi üniversiteye yeni başlayan Ryder ve Matix Frithsmith'in annesi Kimme Frithsmith.

Bu, 21 erkek çocuğunun futbol oynamasına katkıda bulunan 10 aile anlamına geliyor. Okul müdürü Jason d'Autremont'un programa katılan üç oğlu var. Talan üniversitede, Noah ve Kaden ise ortak girişim takımında.

Birinci sınıf koçu Jake Goossen bu beklenmedik olayı miras aldı ama belki de bu onun yolculuğunun bir parçasıydı çünkü annesi Sandi 10 çocuktan biriydi ve Ten Goose Boxing'in kurucusuydu.

Kardeşlerin birçoğu antrenman yapmak için arabada bir araya geliyor, bu yüzden eğer birisi geç kalırsa harika bahaneleri var (hikayelerini doğru bir şekilde anlatmak için buna kardeşçe bir araya gelme diyebilirsiniz). Kötü araba kullanan kardeşinizi suçlayın ya da alarmı çalışmayan kardeşinizi suçlayın. Yanında bir erkek kardeşin olduğunda pek çok potansiyel mazeret var.

Üniversitede üç takım kardeş oynuyor. Frithsmith'ler en olası olmayanlar. Ryder, Southern Chapter Division 2 şampiyonası beyzbol takımının yıldız orta saha oyuncusudur. En son yedinci sınıfta oynadıktan sonra son sınıfta futbol oynamaya karar verdi. O bir alıcı ve ikinci sınıf öğrencisi Matix üç pozisyondan başladı. Her ikisinin de not ortalamaları 4.0'ın üzerindeydi ve hiçbir zaman takım arkadaşı olmamıştı.

Kimme, “Çok güzel” dedi. “İlk ve tek kez bir takımda birlikte yer alıyorlar. Tam bir aile ortamı.”

Matix, futbol oynamak için Ryder'a lobi yaptı ve şimdi Ryder, Matix'i antrenmanlara götürüyor.

Matix, “Her zaman onunla futbol oynamak istemiştim” dedi. “İlk üç yılında oynamadı ve sonunda onu çıkardım. Sürdüğü sürece keyif alıyorum ve seviyorum. Her zaman benimle arka bahçede oynadı ama her zaman beyzbola odaklandı.”

Üniversitedeki diğer kardeşler, genç oyuncu Vince ve birinci sınıf defans oyuncusu Matthew Charles ve ikiz hakemler Bryce ve Grayson Rivera'dır.

Vince, “Bir takım arkadaşımla aynı evde yaşıyorum” dedi.

Canyon Country Canyon'a karşı yedi gol atarak okul rekoru kıran yıldız geri koşucusu Zach Rogozik'in erkek kardeşi Josh, ortak girişim takımında oynuyor.

Diğer kardeşler ise Jared ve Juan Trujillo, Kameron ve Travis Werner, William ve Noah Jauregui, Zach ve Trent Saldivar ile Timmy ve Trey Tadler'dir.

Matix, “Sahada bu kadar çok kardeşi görmek çok güzel” dedi.

Hart, yıllar boyunca Herrington, Bonds, Moore, Irwin, Ciccone, Norton, McKeon ve Iacenda ailelerinden gelen olağanüstü kardeş kombinasyonlarından nasibini aldı.

Sherman Oaks Notre Dame mezunu Goossen, Şövalyeler için Simic, Crist, Horton, Brewster ve Vella ailelerinden gelen kardeş kombinasyonlarını hatırlıyor.

Ailelerin aynı program aracılığıyla kardeşlerini birbiri ardına göndermeleri, deneyime güven duyduklarını gösterir. Elbette herkesin iyi anlaşacağının garantisi yok. Goossen, amcalarının “Aile Kavgası” adlı televizyon programına katıldığı zamanı hatırlıyor.

Kaybettiler.

“Bunu asla yaşayamayacaklar” dedi.

Şimdilik, Hart Lisesi'nde kardeş kardeşe yardım ediyor ve erkek kardeş kardeşe destek oluyor.

Kimme, “Çok mutluyuz” dedi.

Hart'ta 10 kardeş kardeş

Ryder ve Matix Frithsmith

Vince ve Matthew Charles

Bryce ve Grayson Rivera

Zach ve Josh Rogozik

Talan, Noah ve Kaden d'Autremont

Jared ve Juan Trujillo

Kameron ve Travis Werner

William ve Noah Jauregui

Zach ve Trent Saldívar

Timmy ve Trey Tadler