SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

İki Başkan Vekili atamayı teklif ettim: Ajit Pawar

hulya

New member
Milliyetçi Kongre Partisi (NCP) lideri Ajit Pawar Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Supriya Sule ve Praful Patel’in birkaç gün önce önerdiği partinin genel başkan adaylığından memnun olduğunu söyledi.

Parti lideri Sharad Pawar duyuruyu yaptıktan sonra kıdemli parti lideri NCP şehir birim ofisini ziyaret etti. (HT DOSYASI FOTOĞRAFI)

Parti lideri Sharad Pawar duyuruyu yaptıktan sonra kıdemli parti lideri NCP şehir birim ofisini ziyaret etti.

Medyaya konuşan Ajit, “Basında partinin bana sorumluluk vermemesinden memnun olmadığımı söyleyen bazı haberler yanlıştır” dedi. Benim çıkarlarım devlet düzeyinde ve Supriya ulusal siyasette başarılı.”

“Sharad Pawar parti başkanlığından istifa ettiğinde, o sırada iki icra başkanı atamayı ve eskisini başkan olarak tutmayı teklif ettim. Ancak bazı liderler, Sharad Pawar’dan istifasını geri çekmesini istememi önerdiler. Diğer liderlerin kararına saygı duydum” dedi.

Ajit şunları söyledi: “Ben esas olarak Maharashtra siyasetiyle ilgileniyorum, bu yüzden bu noktayı partide her zaman netleştirdim. Supriya birkaç yıldır Delhi’de. Praful Patel ve ben 1991’de aynı anda milletvekili olduk, ancak ulusal siyasetle ilgilenmediğim için istifa ettim ve eyalet siyasetine girdim.”