SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Jordan Coleman Mt. SAC Relays'de Granada Hills adına parlıyor

hulya

New member
Güzel şeyler sabredene gelir.

Bu slogan Granada Hills sprinter Jordan Coleman için bu pist sezonunda da geçerli oldu. İlgi odağı açısından son sınıf öğrencisi, Utah Üniversitesi'ne gitmeden önce Highlanders'ı futbolda Şehir Bölümü şampiyonluğuna ve erkeklerde 400 metrede eyalet şampiyonluğuna taşıyan takım arkadaşı Dijon Stanley'nin ardından geçen sezon arka planda kaldı.

Bu baharda dikkatler Coleman'a çevrildi ve onun parlak ikinci ayağı, Granada Hills'in, Walnut'taki Hilmer Lodge Stadyumu'nda düzenlenen Mt. SAC Relays yarışının 64. edisyonunda 40,85 saniyede 4×100 bayrak yarışında birinci olmasına yardımcı oldu. Long Beach Poly 41.18'le ikinci oldu.

Kapalı alanda oynanan sezonun ardından bacaklarının ağrıması, Coleman'ın bu ay Arcadia Invitational'dan çekilmesine neden oldu. Nihayet geçen hafta ligdeki rakibi El Camino Real'e karşı ikili bir karşılaşmada açık havadaki ilk maçına çıktı ve Justin Hart, Kanye Martin ve Timothy Wyatt ile takım halinde 40.29'luk derece elde etti – bu yıl eyaletteki en hızlı 4×100 bayrak yarışı süresi ve en hızlı beşinci rekor. devlet tarihinde okul zamanı. Dörtlünün son çabası onların eyalet yarışmacısı olduğunu doğruladı.

“Her şey oldukça sorunsuzdu; Hâlâ burada olduğumuzu ve hızlı rekabete karşı kazanabileceğimizi göstermek harikaydı,” diye ekledi Harvard'a bağlı Coleman.

Granada Hills geçen sezon Coleman'ın ilk ayağı koşmasıyla Şehir Bölümü rekoru kırdı.

“Aslında bir tercihim yok ama bunu koçumuzla tartıştık ve bu yıl ikinci ayağı koşmamın en iyisi olduğuna karar verdik” dedi. “Dönüşleri seviyorum, tüm kariyerim boyunca onları koştum ve buna alıştım, ancak ikincisi yeni ve heyecan verici, tüm yolu düz koşmak.”

Bayrak yarışında tüm gücüyle yarışan Coleman, 10.59'luk derecesiyle 100 metrede üçüncü oldu – 11 Nisan'da kaydettiği 10.88'e göre bir gelişme, ancak bir yıl önce SAC Dağı'nda rüzgar destekli 10.43'ün yüzde 16 gerisindeydi.

Yarış, Arcadia'da rüzgar destekli 10.43'te üçüncü olduğundan beri 100'de koşamayan Piskopos Alemany birinci sınıf öğrencisi Demare Dezeurn için bir nevi kurtuluştu.

Arcadia'da 100. yarışı kazanan Poly'den Benjamin Harris Cumartesi günkü yarışa katılmadı ve Dezeurn yasal 10.47'lik derecesiyle kazandı. Arcadia'da dördüncü olan Mount Miguel'den Brandon Arrington ise 10.49'la ikinci oldu.

Şubat ayında Kaliforniya Kış Şampiyonası'nda 60 metreyi 6.72'de (dokuzuncu sınıf öğrencileri için en yüksek ulusal not) koşan Dezeurn, “Antrenmanlarda blokların dışına çıkmak ve bitiş noktasına ulaşmak için çok çalıştım” dedi. “Bugün çok daha iyi bir başlangıç yaptım, vücudum üzerinde daha fazla kontrol sahibiydim ve buraya kazanmaya hazır olarak geldim ve burada kalacağımı gösterdim. Bu zamanla ilgili değildi, saygı görmek ve kazanmakla ilgiliydi.”

Piskopos Alemany birinci sınıf öğrencisi Demare Dezeurn, 20 Nisan 2024'te Mt. SAC Relays'de erkekler 100 metreyi 10,47 saniyede kazandıktan sonra madalyasını sergiledi.

(Steve Galluzzo / Times İçin)

Lahela Ray, Paige Porter, Zoe Ray ve Marley Scoggins'ten oluşan Calabasas dörtlüsü kızlar 4×100'ü 46.02'de Poly'yi (46.12) yenerek ve City şampiyonu Carson'ı (46.36) savunarak kazandı.

Çapa ayağının başlangıcında biraz geride olan Scoggins, “Önemli olan tek şey bitiş çizgisine ilk ulaşmaktır” dedi. “İnanıyorum [Poly] Daha iyi bir geçiş sağladık ve önümüzdeydik ama kendime inanıyorum.”

Kızlar diskinin son aşamalarında baskı Aja Johnson üzerindeydi, ancak Sherman Oaks Notre Dame'ın genç oyuncusu 152 fit 10 inçlik son atışla bu duruma ayak uydurdu ve bu ona Canyon Crest Academy'den Elisabeth Driscoll karşısında en üst sırayı kazandı. (144-02).

Geçen yıl eyalette en iyi notunu (154) aldıktan sonra Arcadia'da 51 metrelik atışla kazanan Johnson, “Daha önce atıştaki faulden sonra gergindim, bu yüzden son faulden önce kendime sakin olmamı söylüyordum” dedi. . “Bugün tekniğime odaklanıyordum ve serbest kalmamı düzeltiyordum. Bu şu ana kadar attığım en iyi ikinci gol ve sezondaki en iyi atışım.”

Daha önce Johnson gülle atmayı 44-10¾'lük bir atışla kazandı.

Sherman Oaks Notre Dame genç Aja Johnson Cumartesi günü Mt. SAC Relays'de disk atma yarışında yarışacak.

(Steve Galluzzo / Haberler İçin)

9 yaşından beri gülle atmada yarışan ve 11 yaşından beri de disk atmada yarışan Johnson, “İkisini de kazanabileceğimden emindim” dedi. “At atmada daha iyiyim ve bunu tercih ederim, ancak birinin diğerinden daha zor olduğunu söyleyemem” ; Güne bağlı. Her ikisini de yapmak, özellikle zihinsel olarak, oldukça fazla enerji gerektirir, çünkü çok fazla bekleme vardır. Bugün şutu kazandığım için mutluyum çünkü Arcadia'da dördüncü olmaktan memnun değildim.”

Johnson eyalet finallerinde olayları süpürmeyi umuyor. Gülle atmadaki hedefi 47 veya 48 feet (geçen yıl CIF Masters Meet'te kişisel rekoru 46-10'a ulaşmıştı) ve diskte 160 feet'i hedefliyor.

Birmingham kıdemli Deshawn Banks yüksek atlamada çıtayı yükseltmeye devam etti. Arcadia'da 6 fit 9 inçlik bir mesafeyi geçerek birinciliği garantiledikten sonra, Cumartesi günü 6-10'luk skorla kolaylıkla kazanmayı başardı.

Geçen yıl spora başladıktan sonra her Pazar ve haftada iki kez antrenman yapan Banks, “Bu, Arcadia'dan daha büyük bir etap” dedi. “Buna ulaşmak sinir bozucu [last] yükseklik. İkinci denemem en iyisiydi. … çubuğa zar zor dokundum. Çok fazla özgürlük var. Herkes farklı bir şekilde atlıyor. Eyaleti kazanabileceğime inanıyorum ve hedefim 7-1½.”

Her ne kadar sprint etkinlikleri Cumartesi gününün programını öne çıkarsa da, mesafe koşucuları Cuma günü özellikle mil alanında manşetlere çıktı.

Ventura gençlerinden Sadie Engelhardt, kişisel en iyi 4 dakika 31.72 saniyelik derecesiyle geçen yılın 4:38.53'ünü geçerek üç hafta içinde ikinci karşılaşma rekorunu kırdı ve Ulusal Devlet Liseleri Federasyonu Assn. kayıt.

Engelhardt'ın tarihi performansının hemen ardından Dana Hills'in genç oyuncusu Evan Noonan, erkeklerde 4:06.89'luk derecesiyle eyalet lideri olarak 1.600 yarışı kazandı.

Sadie Engelhardt, Ventura'nın Mt. SAC Relays'de ulusal açık hava rekorunu kırmasına yardımcı olan 1.600 metrelik 4:33.95'lik yarışı koşarak bitiş çizgisine ulaştı.

(Steve Galluzzo / Times İçin)

Engelhardt Cumartesi gecesi daha fazla tarih yazmak için Hilmer Lodge'a döndü ve Ventura'nın 2011'de Harvard-Westlake tarafından kırılan 11:22.23'lük ulusal açık hava rekorunu devirmeye aday olan uzaktan karışık bayrak yarışına katıldı.

Melanie True açılışta 1.200 koştu, Valentina Fakrogha 400. ayağı kapattı ve Aelo Curtis 800. ayağı koştuktan sonra, son eyaletin 3.200 şampiyonu Rylee Blade of Corona Santiago ile düello için bayrağı Engelhardt'a devretti. Engelhardt, rakibini 67 saniyelik muhteşem bir ilk turda geçerek dört turunu 4:33.95'te tamamlarken, her adımda drama daha da büyüdü; bu, Ventura'yı 11:21.85'le yeni ulusal rekorun sahibi yapmaya yetecek kadar iyiydi.

Kuzey Carolina Eyaleti'ne transfer olan Engelhardt, “İlk başta ne kadar yakın olduğumuza dair hiçbir fikrim yoktu, sadece Rylee'yi yakalamaya çalışıyordum” dedi. “Son turda neye ihtiyacımız olduğunu duyduğumda 'Bunu aldık!' diye düşündüm.”

Fakrogha ekledi, “Onlarla koşmayı seviyorum ve PR yapmak için harika bir zamandı.”

Kızların performansından ilham alan Ventura'nın erkekleri, 4:07.95'lik derecesiyle kıdemli Anthony Fasthorse'un 1.600'lük güçlü kapanışı sayesinde 9:59.51'lik mesafe karışık bayrak yarışını kazandı.

Kızlarda 1.600 sprint karışık bayrak yarışını La Jolla, Kaliforniya'nın önde gelen 3:59.78'lik derecesiyle kazanırken, erkeklerde Riverside Poly 3:33.97'lik derecesiyle birinci oldu.

Kızlar yarışını 3:49.66'lık derecesiyle Jackrabbits'in kazanmasının ardından erkekler 4×400 bayrak yarışında Clovis (3:17.86), Long Beach Poly'yi bir saniye farkla yenerek birinci oldu.

Carson genç Jerald Martin Evangelista uzun atlamada bu sezon eyaletteki en iyi altıncı sıçrama olan 23-7¾'lük galibiyet notuyla etkileyiciydi.

Erkekler güllesinde Pasadena Marshall'dan Hagop Marmarian 60-10'luk atışla birinci oldu.