SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Kız kardeşler El Camino Real'i Şehir Bölümü plaj voleybolunda şampiyonluğa taşıdı

hulya

New member
El Camino Real voleybol oyuncusu Audrey Choi için son sınıfta ne kadar da güzel bir yıl oldu.

Sonbaharda, City Open Division şampiyonluğunu kazanan Royals'ın salon voleybolu takımında smaçör olarak görev yaptı.

Cumartesi günü Choi ve birinci sınıftaki kız kardeşi Addison, City kızların plaj voleybolu çiftler turnuvasını kazandı.

Pazartesi günü Royals'ı Santa Monica'daki plaj voleybolu takımının tacına taşıyarak “üçlüyü” tamamladı.

Audrey, “Aslında isteyebileceğim her şey vardı” dedi. “İçeride daha fazla enerji ve gürültülü kalabalık var, bu yüzden daha büyük bir olay gibi geldi ama kız kardeşim ve ben için bu çok önemli çünkü bu, birlikte oynayacağımız son zamanlardan biri. Yazın bazı turnuvalar oynayabiliriz ama okul takımına gelince, bu yüzden kazanan olarak çıkmak istedim.”

Aralarında üç yaş olan Audrey ve Addison, farklı partnerler seçebileceğiniz CBVA'da (California Plaj Voleybolu Derneği) ayrı yaş gruplarında oynuyorlar.

Royals, 3 Kasım'da salon finalinde West Valley Ligi'ndeki rakibi Taft'ı dört sette mağlup etti ve takım finalinde bir kez daha Toreadors'la karşı karşıya geldi ve iki maçı bire karşı kazandı. Choi kardeşler, Taft'ın 1 numaralı ikilisi Claire Mussell ve Aleiah Carr'ı 21-3, 21-5 yenerek El Camino Real'e ilk puanı kazandırdı.

Hiç kimse Audrey'le, salon takımında pasör olan kız kardeşi kadar gurur duyamazdı.

Addison, “Bunu hak etti ve onunla geçirdiğim tüm anların tadını çıkarıyorum çünkü gelecek yıl gidiyor” dedi. “İyi bir kimyamız var ve bu, iyi bir tutum sergilemenin yanı sıra hataları sınırlamakla ilgili. Audrey ile çiftler kazanmak istedim ama bu unvanı almak da bir bonus.”

Kız kardeşler bu bahar kumsalda yaptıkları 21 maçı yenilgisiz tamamladılar ve bu süreçte set düşürmediler. Cumartesi günü çiftler finaline giderken takım arkadaşları Claire Grasteit ve Maddy Campus ile karşılaşmak zorunda kaldılar ve burada Venedik ikilisi Samantha Lortie ve Savannah Rozell'i 28-7 mağlup ettiler.

UC Davis'te plajda oynamayı taahhüt eden Audrey, “Çiftleri kazanma konusunda daha fazla baskı vardı çünkü kendi takımlarımızdan birini yenmek zorundaydık” dedi. “Onlarla antrenman yapıyoruz [Claire and Maddy]Onlar bizim eğilimlerimizi biliyorlar, biz de onların eğilimlerini biliyoruz, dolayısıyla çok sayıda uzun mitingler oldu.”

El Camino Real'den Claire Grasteit, City Chapter plaj voleybolu takımının Pazartesi günü Taft'a karşı oynadığı final maçında topu kazmak için dalıyor.

(Steve Galluzzo / Times İçin)

Grasteit ve Campus, Pazartesi günü Toreadors'ın Nicole Alvarado ve Eva Velarde ikilisine karşı aldıkları 21-15 ve 21-15 galibiyetleriyle El Camino Real'in şampiyonluğunu perçinledi. Royals ikilisi ikinci sette Velarde'nin top kazmaya çalışırken file direklerinden birine çarparak kalçasını incitmesiyle 9-2 öne geçti, ancak kısa bir gecikmeden sonra cesurca devam etmeyi seçti ve seti eşitlemek için yedi düz sayı attı. 14-14'te. Ancak El Camino Real ikilisi yeniden toparlanarak son sekiz puanın yedisini kazandı.

Taft ikizleri Allison ve Alexa Lugardo, El Camino Real'den Niki Ghasemi ve Kami Tashakor'u 24-22, 21-18'lik setlerle mağlup etti ancak o zamana kadar şampiyonluk çoktan belirlenmişti.

18 yaşındaki Audrey 12 yaşından beri plaj voleybolu oynuyor, 15 yaşındaki Addison ise 10 yaşından beri oynuyor.

Addison, “Ben daha çok Audrey gibi bir plaj oyuncusuyum” dedi. “Plajı seviyorum çünkü sahada sadece iki kişi var, dolayısıyla her konuda iyi olmanız gerekiyor. Daha iyi bir smaçör olduğu için onu daha çok hazırlamaya çalışıyorum.”

El Camino Real, yarı finalde Chatsworth'u 2-1 yenerken Toreadors, Venedik'i aynı skorla yenerken, Velarde ve Alvarado, Gondolcuların 2 numaralı ikilisi Tinoa Woodward ve Yuna Schriano'yu 17-21, 21 mağlup ederek belirleyici puanı kazandı. -16, 15-11.