SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Sadie Engelhardt, Arcadia Davet rekorunu kırmak için zorlukların üstesinden geliyor

hulya

New member
Sadie Engelhardt, Cumartesi gecesi 56. Arcadia Invitational'da bir mil yarışının bitimine bir tur kala kendini alışılmadık bir konumda – ikinci – buldu.

Son 400 metreye girerken, savunan şampiyon baştan beri öndeydi ancak Provo (Utah) Timpview'den genç arkadaşı Jane Hedengren tarafından geçildi. Ancak Ventura'nın öne çıkan performansı hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadı ve ikili gerilere ulaşmadan liderliği yeniden ele geçirdi.

Engelhardt, son 200 metrede Hedengren'in birçok mücadelesini savuşturarak üst üste üçüncü yıl 4 dakika 34:31 saniyede galip geldi ve 2022'de birinci sınıf öğrencisi olarak belirlediği 4:35.16'lık karşılaşma rekorunu kırdı. yeni eyalet rekoru ve lise tarihinde kızların en hızlı üçüncü kilometresiydi.

Ventura'dan Sadie Englehardt, 6 Nisan 2024'te Arcadia Invitational'da kızlar milini kazandı.

(Steve Galluzzo / Times İçin)

Engelhardt, “Onun bir hamle yapmasını bekliyordum – hatta biraz taslak hazırlama fırsatım olsun diye beni yakalamasına izin vermek için yavaşladım – ama bunu beklemiyordum” dedi. “Kalan 200 sayıyla biraz gergindim ama kendimi güçlü hissettim ve sonunda iyi bir fark yakaladım.”

Hedengren 4:37.17'lik derecesiyle üst üste ikinci yılı ikinci sırada tamamladı.

İkinci sınıfta 4:36.26 derecesiyle kazanan Engelhardt, “Geçen yıldan bu yana ritmim ve bacak hızım üzerinde çalıştım ve bu kesinlikle iyi bir değişiklikti” diye ekledi. “Enerji inanılmaz. Ev sahibi olmanın avantajını kesinlikle hissedebiliyorum. Buradaki atmosfer harika!”

Long Beach Poly'nin atletizmde uzun ve hikayeli bir başarı geçmişi var ve Benjamin Harris, erkeklerde 100 metre koşusunu kişisel rekorunu kazanarak buna katkıda bulundu.

Jackrabbits birinci sınıf öğrencisi, Şubat ayında California Kış Şampiyonası'nda 60 metreyi 6.72'de (dokuzuncu sınıf öğrencileri için ulusal rekor) koşan Piskopos Alemany'den Demare Dezeurn'ün de dahil olduğu dolu bir sahayı rüzgar destekli 10.38 saniyeyle geçti. Üçüncü sırada, yarı yolda Harris jetleri açarak Spokane (Wash.) Mead'den kıdemli Dominick Corley'i saniyenin yüzde biri kadar geride bıraktı. Dezeurn 10.43'lük derecesiyle üçüncü oldu.

Kazandığında büyük bir çığlık atan Harris, “Bloklardan çıktığımda geride olduğumu fark ettim ve başka bir vitese geçmek zorunda kaldım” dedi. “60 veya 70 metre civarında liderliği ele geçirdim ve bunu yakaladığımı biliyordum. Bu benim için bir PR. Poly'yi temsil etmekten ve yeteneğimi sergilemekten gurur duyuyorum ama mütevazi kalacağım ve daha da hızlı olmak için çalışmaya devam edeceğim.”

Long Beach Poly'den Benjamin Harris, Cumartesi günü Arcadia Invitational'da erkekler 100 metreyi 10.38 saniyede kazandıktan sonra esniyor.

Harris hazırlık kariyerine parlak bir başlangıç yapıyor ve mezun olduğunda okulunun tüm sprint rekorlarına sahip olabilir. Mart ayı başlarında Redondo Nike Festivali'nde rüzgarın yardımıyla 10.44 saniyelik derecesiyle 100. saniyede yarıştı; bu, Kaliforniya'da bir birinci sınıf öğrencisinin şimdiye kadarki en hızlı derecesiydi.

Cumartesi günü 200'de Dezeurn başka bir birinci sınıf speedster'ı olan Cathedral'den Roosevelt Reuben'e karşı yarıştı, ancak Spring Valley Mount Miguel'den Brandon Arrington 20.76'lık muhteşem bir dereceyle birinci oldu. Dezeurn 21.51'lik derecesiyle beşinci, Reuben ise 21.99'luk derecesiyle yedinci oldu.

Reuben karşılaşmayı yüksek bir notla bitirdi ve Phantoms'un 3:16.28'lik galibiyetiyle 4×400 bayrak yarışının ana ayağını koştu.

Birmingham kıdemli Deshawn Banks erkekler yüksek atlamada 6 feet 9 inç mesafeyi aşarak birinci olurken, Mater Dei'den Brandon Gorski 6-7 ile ikinci oldu. Banks şampiyonluğa giden yolda temiz bir sayfa açtı ve ilk denemesinde tüm yükseklikleri aştı. 6-11'lik üçüncü denemesinde neredeyse başarılı oldu ve bu, Mart ayındaki Redondo Nike Festivali'nde kişisel rekoru olan 6-10¼'ü iyileştirecekti.

Birmingham kıdemli Deshawn Banks, Cumartesi günkü Arcadia Invitational'da erkekler yüksek atlama yarışını kazanmak için altı fit dokuz inçlik çıtayı geçti.

“İsteme özgürlüğüne sahip olmak güzel [the record] Zaten kazandığınız zaman, ama aslında rekabeti seviyorum – bu beni motive ediyor,” dedi kışın Patriots'un basketbol takımında oynayan ve geçen bahar eyalet karşılaşmasında 6-6 atlayarak beşinci sıraya yükselen Banks.

Banks, “Buraya kendimden emin bir şekilde geldim” dedi. “Geçen yılın sonlarına kadar atlamaya başlamamıştım. Her şey zihinsel. Zamanlama çok önemli ve zihinsel olarak hazırlıklı olmak çok önemli.”

Calabasas son sınıf öğrencileri Lahela Ray, Arielle McKenzie, Paige Porter ve Zoe Ray kızlar 4×400 bayrak yarışını 3:46.30'la kazandı.

San Clemente (10:13.20), Mira Costa (10:13.78) ve Great Oak (10:15.05), 4.000 metrelik erkekler mesafe karışık bayrak yarışında ilk üç sırayı aldı.

Rancho Cucamonga'nın öğrencileri 4×100 bayrak yarışını 41.32'yle kazandı. Kızlarda 3.200 metrede Chaparral'dan Keelan Wright 11.54'lük derecesiyle 100 birinci olurken, Trabuco Hills'ten Holly Barker kızlar 3.200 metrede 10:02.52'yle ikinci oldu.