SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Sinameki Kürü İle Saç Uzatma Yöntemleri

çiğdem

Member
Sinameki Kürü İle Saç Uzatma Yöntemleri
Bayanlar değişikliğe çok önem verir ve bu yüzden sık sık saçlarını kestirir. Saçlarını kestirdikten sonra pişman olan kişiler saçlarını hızlı şekilde uzatabilmenin yollarını arar. Birçok bayan saçlarını uzun süredir kestirmediği için çok yıprandığını söyler.

Bu durumun asıl sebebi kesim değil saçların bakımının ihmal edilmesi ve yanlış şekilde taranmasıdır. Saçlarınızı yanlış tarıyor olsanız ve bu yüzden kırılmalara neden olsanız dahi sinameki kürü ile saç uzatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sinameki Kürü İle Saç Uzatma Tarifleri
Sinameki kürü ile saç uzatma da saçlarınız ayda 4 cm’e kadar uzar. Bu nedenle saçlarınızın uçlarını kestirdiğinizde üzülmeyin ve hemen sinameki kürü hazırlayarak 2 ayda kestirdiğiniz kısımları geri kazanın.