SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Sondheimer: Yakalayıcı Josh Springer, Corona Lisesi beyzbol kahramanıdır

hulya

New member
Vay be! Boom! Zap!

Corona Lisesi'nin yakalayıcısı Josh Springer'ı bir çizgi roman kahramanı yapmanın zamanı geldi. Dört yıl boyunca, her oyuna koruyucu giysiler giymesine rağmen vücuduna çarpan toplardan kaynaklanan darbeler, morluklar, ağrılar ve sızıların meydana geldiği bir pozisyonda başlamak gibi süper kahramanlık işleri yaptı.

“Her maçta vurulmam programımızda bir nevi şaka gibi” dedi. “Ben buyum. Bununla mücadele ediyorum.

Bacaklar, parmaklar, uyluklar, omuzlar; hepsi tehlike bölgesinde. Springer, cezayı üstlenmek için öne çıkan bir dublöre benziyor. Yastıklı bir eldiven, maske, kask, göğüs koruyucusu, boğaz koruyucusu ve tekmeliklerle silahlandırılmıştır.

Springer'ın 1. sıradaki Panterler (28-3) karşısında değeri açıktır. Antrenör Andy Wise, 2021'deki birinci sezonundan bu yana sahaların çoğunda oynamasına izin verdi.

“COVID'den çıkıyorduk. Zamanlar farklıydı,” dedi Wise. “İlk yıl oynayacağımızdan bile emin değildik, bu yüzden onun bu oyunu oynamasına izin verdim ve harika bir iş çıkardı ve onunla birlikte büyümesini izlemek hoşuma gitti.”

Corona avcısı Josh Springer son dört sezondur her maça başladı.

(Nick Koza)

Springer lisede iyi bir başarı yakaladı, ancak ilk sezonundaki bir düşüş onun yazını vuruş tekniğini geliştirerek geçirmesine neden oldu. Bu sezon 39 vuruşla 0,394 vuruş yapıyor.

“Salınımımı biraz değiştirdim, daha kısa ve basit oldum ve bu oyunumu geliştirdi” dedi.

Yakalayıcı olarak Springer'a sahip olmak, Corona'nın aralarında Ethan Schiefelbein (UCLA'ya bağlı), Seth Hernandez (Vanderbilt) ve Sam Burgess'in (Texas Christian) bulunduğu yıldız atış ekibine güven veriyor. Springer, 94 mil/saatlik hızlı toplarını veya topraktaki kavisli topları yakalama konusunda başarılıdır. İster kendini adadığı Oregon'da ister profesyonel beyzbolda olsun, bu onu geleceğe hazırlıyor.

“Bunlar taslak silahlar. Bu beni daha iyi bir yakalayıcı olarak yapıyor” dedi.

Springer'ın oyun üstüne oyun oynamasını ve atış sonrasında atış yapmasını izlemek, en güçlü olanın hayatta kalması gibidir. Çömelerek yere çöküyor ve topla çarpıştıktan sonra bile tekrar ayağa kalkmaya devam ediyor.

Wise, “Kariyerinin başlarında, onu oyunlardan çıkarmaya çalışırdım ve annesiyle babası bana kızardı… ben onların erkek bebeklerine bakmaya çalışırken,” dedi Wise.

Yakalayıcılar geleceğin koçları veya yöneticileri olmak için iyi adaylar haline geldi ve Springer, kişiliği nedeniyle kalıba uyuyor.

Wise, “Göğsünü çırpmasına gerek kalmadan saygı kazanabiliyor” dedi.

Wise, Springer'ın bir gün büyükler liginde yakalayıcı olacağına inandığını söylüyor.

Kesinlikle, dedi Wise. “Onun oyunu, nasıl bir sporcu olduğunu, sahip olduğu vücudu ve aşırı rekabetçi doğasını anlayan bir gözü var. O şimdiye kadar sahip olduğum en sevdiğim adamlardan biri.

Corona, Salı günü Huntington Beach'e karşı Güney Bölgesi 1. yarı final maçıyla karşı karşıyayken Springer, Panthers'ın kaybedemeyeceği tek oyuncu. O, darbeleri vücudunun almasına izin vermeye ve oynamaya devam etmeye hazır gerçek Iron Man'dir.

2024'ün çizgi roman kahramanı.