SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Carson kızları rekor dokuzuncu Şehir Bölümü atletizm şampiyonluğunu kazandı

hulya

New member
Her şey Cuma günü El Camino Koleji'nde Şehir Bölümü atletizm şampiyonası sırasında Carson Lisesi kızları için hanedanla ilgiliydi.

Colts, art arda dokuzuncu rekor şampiyonluğunu elde etme yolunda sprint yarışlarını domine etti. Carson ikinci sınıf öğrencisi Christina Gray, 4×100 bayrak yarışının ikinci ayağını 46,20 saniyede koşarak birinci olurken, 100 metre koşusunu 11,68 ve 200 metre yarışını da 22,40 saniyeyle kazandı. 6 yaşından beri bu sporda yarışan biri için tek umduğu şey finallerde gösterdiği çabaydı.

Nisan ayında SAC Dağı'nda 11.60'lık kişisel rekoru koşan Gray, “100. yarışımdan mutluyum” dedi. “Sanırım güçlü bir yarış koştum ve şeritte yanımda bir takım arkadaşım olduğu için daha az gergindim.”

Öğleden sonra erken saatlerde Gray, uzun atlamayı kazanmak için dördüncü ve son denemesinde 17 fit 2½ inç sıçradı ve takım şampiyonluğuna doğru 10 değerli puan kazandı.

Geçen yıl kış elemelerinde kişisel rekoru olan 18-6'ya ulaşan Gray, “Benim için harika bir sıçrama değildi, daha iyisini yapabilirdim” dedi. “Geçen hafta yeni artışlar yaşadım ve bu sene o kadar fazla zıplayamadım.”

Canoga Park son sınıf öğrencisi Angelina Valladares, deneyimini tam anlamıyla kullanarak 1.600 metreyi kişisel en iyi derecesi olan 5 dakika 6,03 saniyede kazanarak, bir yıl önceki üçüncü sırayı beş saniye geride bıraktı. Kırk dakika sonra, elemelerde birinci sırada yer alan Annabelle Refnes'in ilk turda önemli bir fark yaratmasının ardından 2:17.94'lük derecesiyle 800'de birinci oldu.

UC Davis'in bir taahhüdü olan Valladares, “1.600'deki stratejim, lider olanın temposunu düşürmekti” dedi. “Daha güçlü bir tekme attığımı biliyordum ve onu geçtim [runner-up Angeles Feliciano of Santee] Son 300'ün dönüşü civarında. 1.600 benim uzmanlık alanım ve beşin altına inmek istiyorum [minutes] devlet için.”

1.600'de üçüncü olan Palisades birinci sınıf öğrencisi Zoey Morris, 11:19.93'lük derecesiyle 3.200'ü kazanmak için geri döndü; bu, Granada Hills ikinci sınıf öğrencisi Samantha Pacheco'dan neredeyse yedi saniye daha hızlıydı ve onu yenerek Division I kros şampiyonluğunu kazandı. düşmek.

Carson 103 puan toplayarak Granada Hills (77) ve Palisades'i (63) açık ara geride bırakarak 11. takım şampiyonluğunu elde etti. Colts ilk iki şampiyonluğunu 2006 ve 2011'de kazandı, ardından 2014'ten bu yana tüm şampiyonlukları kazandı. Şehir finalleri 2020'de iptal edildi ve ertesi yıl salgın nedeniyle hiçbir takım şampiyonu belirlenemedi.

Granada Hills'ten Jordan Coleman, Cuma günü Şehir Bölümü atletizm şampiyonasında 100 metre koşusunu kazandı.

(Steve Galluzzo)

Gray pistteki en hızlı kız olarak kendini kanıtlarken, Jordan Coleman da erkeklerde aynısını yapıyordu. Granada Hills son sınıf öğrencisi, Highlanders'a 4×100'de 41.26'lık dereceyle büyük bir üstünlük sağlamak için kavurucu bir ikinci ayağı koştu. Geçen yılın rekor kıran 4×100 takımında yer aldı ve aralarında Dijon Stanley (400 metre eyalet şampiyonu) da vardı.

Coleman ikinci ayağı koşma konusunda “Buna alışmaya başladım” dedi. “Buluşmaya iyi bir başlangıç!”

Coleman daha sonra 100 ve 200'ü kazanarak sprint'i “ikiye katladı”. 100'deki iki hatalı çıkıştan etkilenmedi, bu da sahayı yedi koşucuya düşürdü ve 10.49'da kazandı. Birmingham genç Antrell Harris 10.84'le ikinci oldu.

Coleman, “Bu bir halkla ilişkiler değil, ancak koşullar ve iki diskalifiye olduğu gerçeği göz önüne alındığında bu kesinlikle iyi bir zaman” dedi. “Onları engellemeye ve bloklara yeniden odaklanmaya çalışıyorsunuz. En iyi başlangıç değildi ama yanlış başlangıç yapmadığımdan emin olmak istedim ve yarışın son 50 metresi gerçekten iyiydi.”

Coleman 21.30'da 200 sayı kazandı ve ilk ayağı Highlanders'ın 4×400 bayrak yarışında koşarak tamamladı; yarış üçüncü olduktan sonra 3:22.85'te birinci oldu.

Ortada Timothy Wyatt, Granada Hills'in 4×100 bayrak yarışını kazanan son ayağını yönetiyor. Okul Cuma günü erkeklerde Şehir Bölümü atletizm şampiyonluğunu kazandı.

(Steve Galluzzo)

Justin Hart, 200'de ikinci olmasının yanı sıra 400'de de 48.03'lük derecesiyle genç ve sıralamada birinci sırada yer alan Venedikli Nathan Santa Cruz'u saniyenin yüzde 55'i kadar geride bıraktı.

West Valley Ligi finallerinde 48.94'lük önceki kişisel rekorunu kıran Hart, “İlk ayağı 4×100 bayrak yarışında koştum, bu yüzden beni biraz yordu ama çok fazla değil” dedi. “Gerçekten yetenekli adamlardan oluşan bir sahaydı ve 150 puanla bunu alıyorlardı, bu yüzden ben de bunu yapmak zorundaydım.”

Hart, ön elemelerde Santa Cruz'un 1,35 saniye gerisinde ve Palisades'ten Ronin Sherertz'in saniyenin yüzde 41'i kadar gerisinde üçüncü en hızlı zamanı elde etmişti.

Granada Hills 98 puanla erkeklerde üst üste üçüncü şampiyonluğunu elde etti. Palisades, üçüncü sıradaki Carson'un üç puan üzerinde 54 puanla ikinci oldu.

Palisades son sınıf öğrencisi Max Fields 9:21.09'luk derecesiyle ikinci kez 3.200'ü kazanırken (ikinci sınıfta da kazandı), takım arkadaşları Blake Sigworth ve Axel Mammen sırasıyla ikinci ve üçüncü oldu.

Cleveland kıdemli Joseph Vargas, 4:15.72'lik derecesiyle Venedikli Paul Tranquilla'yı 1.36 saniye farkla yenerek 1.600 şampiyonluğunu tekrarladı. UC San Diego'ya giden Vargas, Fields'ı alt ederek sonbaharda City Division I kros şampiyonluğunu kazandı.

800 yarışını Tranquilla'nın ardından ikinci bitiren Vargas, “Bu yıl daha çok hıza dayalı oldum” dedi. “Bu aslında benim sınavım değil… hedefim eyalet yarışında 4:10 gitmek.”

Carson'dan Jerald Martin Evangelista, önceki iki denemesindeki faullerden sonra dördüncü ve son sıçrayışında Fairfax'tan Sebastian Ikolo'ya eşit olmak için 22-9½'lik bir çabaya ihtiyaç duydu ve Evangelista, 22-0'lık daha iyi bir ikinci notla kazanan ilan edildi.

Erkekler yüksek atlamada büyük bir dram yaşandı; Birmingham'dan Deshawn Banks ve Ikolo 6-10'luk skorla galip geldi ve sonuçta daha az genel ıskalamayla galip gelen Banks, 2 metrelik çıtayla üçüncü denemesinde neredeyse başarılı oldu.

Banks, “Kazanmayı ve zirvede yalnız olmayı seviyorum, ancak özellikle daha yükseklere çıktığınızda birine karşı çıkmayı seviyorum” dedi. “Hedefim eyalette 7'nin üzerine çıkmak”