SİTEMİZ İLE İSİM BENZERLİĞİ OLAN MESAJLAR ALIRSANIZ LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ, BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. DOLANDIRICI SİTE OLDUĞU KESİNDİR LÜTFEN ŞİKAYET EDİNİZ. BİZ BİR FORUM SİTESİYİZ HİÇBİR ALAKAMIZ OLMADIĞINI BİLDİRİRİZ. WHATSAPP HATTIMIZA GELEN UYARILARA İSTİNADEN BU BİLDİRİMİ YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK.

Dhangekar “8'inci” ödülüne layık görüldü. Pass” reklamı onunla alay ediyor ve vatandaşlar onu milletvekili olarak seçtiğinde “doktora derecesi” kazan

hulya

New member
Pune: Son iki günden beri Ravindra Dhangekar'ın eski bir beyanı viral hale geliyor ve troller ondan '8' diye söz ediyor. Standart geçiş” alayı. Ancak Kongre Pune Lok Sabha adayı, Kasba Peth vatandaşlarının kendisini son meclis seçimlerinde seçerek kendisine zaten bir 'Doktora' (doktora derecesi) teklif ettiklerini söyledi.

Kongre'nin Pune'lu LS adayı Dhangekar, kendisini '8'inci olarak etiketleyen trollere yanıt verdi. (HT DOSYASI)

Bharatiya Janata Partisi'ni (BJP) destekleyen sosyal medya kullanıcıları, şehir milletvekilini eğitim yeterliliği nedeniyle taciz ediyor ve son birkaç gündür trend olan “Doğu'nun Oxford'unda Std VIII olan eğitimsiz MLA” başlıklı fotoğrafı sosyal medyada viral oldu medya.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Milletvekili kendisini eleştirenlere şu sözlerle yanıt verdi: “Benim 'doktora derecem' halk tarafından kabul edildi.” Doktora Pune vatandaşları tarafından verildi. Geçen yıl da bir siyasetçi tarafından 'Dhangekar kim?' diye iftiraya uğradım. Rakipler yenilgiyi önceden anladılar ve bu yüzden imajımı karalamaya yönelik bu kadar ucuz taktiklere başvurdular.”

Dhangekar'a göre Karmaveer Bhaurao Patil ve Vasant Dada Patil gibi takipçiler, sınırlı örgün eğitimlerine rağmen olumlu değişiklikler yarattılar.

“İnsanların nabzını bilmek konusunda doktora kazandım. Ne istediklerini biliyorum. Benim örgün eğitimime dikkat çekenler, eyaletteki gençlerin yüzde 83'ünün neden işsizlikle karşı karşıya olduğunu kendilerine sormalı ve nitelikli diplomalarıyla bu sorunu çözecek adımları atmalı. “Vatandaşlar bana sertifikalarını verdi ve beni eleştirenlerin bana karşı bu tür temel suçlamalara tenezzül etmeleri talihsiz bir durum” dedi.

Kongre anketinde Kasba Meclisi koltuğunu kazanan Dhangekar, Pune'un eski belediye başkanı olan BJP'li Muralidhar Mohol'a karşı Lok Sabha'nın adayı.

Bu arada, NCP Sharad Pawar grubu milletvekili Rohit Pawar, BJP'nin BT biriminin Dhangekar hakkında eğitim durumu konusunda aşağılayıcı yorumlar yaptığını iddia etti.

“Başbakan Narendra Modi'nin bir röportajda eğitiminin yalnızca liseye kadar olduğunu söylediğini hatırlıyorum… 10 yıldır Başbakan olarak görev yapıyor. Vasantdada Patil'in eğitim eksikliğine rağmen IAS ve IPS görevlileri toplantılarında ter döktüler” dedi Rohit.

Haberler / Şehirler / Pune / Dhangekar “8'inci” ödülüne layık görüldü. Pass” reklamı onunla alay ediyor ve vatandaşlar onu milletvekili olarak seçtiğinde “doktora derecesi” kazandığını söylüyor